Вы просматриваете: Главная > Статьи > У 9 закладах позашкiльної освiти Днiпра все ще ремонтують укриття — Будівельний портал ПрофіДОМ

У 9 закладах позашкiльної освiти Днiпра все ще ремонтують укриття — Будівельний портал ПрофіДОМ

У 9 закладах позашкiльної освiти Днiпра все ще ремонтують укриття — Будівельний портал ПрофіДОМ

Днiпро за дорученням мiського голов Бориса Фiлатова продовжує оснащувати найпростiшi укриття, якi пiдпорядкованi мiсту. Нинi оновлення укриттiв триває i у закладах позашкiлля. Одне з таких — по пр. Поля 70-А.

«Зараз тут йдуть фiнальнi роботи по  ремонту укриття та пiдготовки його до навчального року. Були замiненi повнiстю труби теплопостачання, труби водопостачання, повнiстю замiнили труби каналiзацiї, а також водовiдведення. Крiм цього, тут ми облаштували додатковий аварiйний вихiд», — коментує директор Мiської станцiї юних технiкiв Олександр Луценко.
Нинi у Днiпрi 6 укриттiв на базi закладiв позашкiлля готовi на 100%. Вони повнiстю укомплектованi. Їх  обладнання  розраховане на безперервне перебування людей впродовж не менше 48 годин.
Всi цi укриття мають мiсця для сидiння, ємностi з питною водою, резервне штучне освiтлення та електроживлення, вогнегасники, аптечки iз засобами надання медичної допомоги, засоби зв’язку та оповiщення, шанцевi iнструменти.
«В цiлому, ми готуємо на базi закладiв позашкiльної освiти 15 укриттiв, 6 iз них вже з актами ДСНС. У рештi укриттiв тривають фiнiшнi ремонтнi роботи. А саме, встановлюють автоматичну пожежну сигналiзацiю та системи вентиляцiї. Тож поступово у нас виходить, що кожен тиждень ми маємо новi акти i маємо надiю, що на 15 вересня у нас буде 15 актiв вiд ДСНС», — прокоментувала директорка департаменту молодiжної полiтики та нацiонально-патрiотичного виховання ДМР Дар’я Бiла.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, також вона перевiрила вже готове укриття у закладi позашкiлля по вул. Набережна Перемоги, 5.
«Сьогоднi ми з вами в укриттi i бачимо, що тут досить людно. Якраз ми маємо повiтряну тривогу, i дуже зручно, що є багато мiсця, i воно роздiлене на кiлька зон. Це укриття одне з перших, яке отримало акт ДСНС. Тут вiд початку примiщення вже було непогано обладнане. Тому нам довелося дещо його доопрацювати, а саме, встановити додаткове живлення на випадок вiдключення основного свiтла, генератор, зробити  запаси питної води» — прокоментувала Дар’я Бiла.

Оставить комментарий