Вы просматриваете: Главная > Статьи > ТРЦ Sofia Mall успiшно реконцептували — Будівельний портал ПрофіДОМ

ТРЦ Sofia Mall успiшно реконцептували — Будівельний портал ПрофіДОМ

ТРЦ Sofia Mall успiшно реконцептували — Будівельний портал ПрофіДОМ

У рамках переформатування столичного ТРЦ Sofia Mall зi спецiалiзованого меблевого до торгово-розважального першого поверху оновленого центру заповнено на 96%. Пiсля реконцепцiї в Sofia Mall вже вiдкрилися магазини JYSK, KFC, «Арора», «Блиск», «Сюф», «Дюна», «Нова пошта» та iншi. Щодо заповнення другого рiвня ТРЦ, наразi йде пiдписання договорiв про вiдкриття нових аутлетiв та унiвермагiв.

Загальна площа ТРЦ Sofia Mall складає 13 тис. кв. м. Об’єкт вiдкрився у 2021 р. в одному iз густонаселених районiв Київа — Софiївськiй Борщагiвцi, але на момент запуску був спецiалiзованим меблевим торговим центром. Проте в результатi багатостороннього аналiзу з урахуванням локацiї та потокiв потенцiйних вiдвiдувачiв експертами компанiї UTG було ухвалено рiшення змiнити формат об’єкта. При цьому компанiя UTG виступила як розробником концепцiї, так i ексклюзивним брокером проекту. В результатi реконцепцiї дворiвневий Sofia Mall перепрофiлювався з меблевого до торгово-розважального центру орендною площею 11 тис. кв. м. Якiрними орендарями оновленого ТРЦ стали супермаркет «Сiльпо» площею 3 тис. кв. м, а також ресторан KFC, який розмiстився на першому рiвнi на площi 314 кв. м з лiтньою терасою та драйвом на 183 кв. м та магазин товарiв для дому JYSK площею 1280 кв. м.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, внаслiдок змiни концепцiї об’єкта спостерiгається значне зростання потокiв вiдвiдувачiв з нових багатоповерхових житлових комплексiв.
«Реконцепцiя Sofia Mall дала «нове життя» об’єкту, пiдвищила його конкурентоспроможнiсть та привабливiсть в очах як вiдвiдувачiв, так i орендарiв, — наголошує керiвник проектiв компанiї UTG Ганна Клименко. — Також ми досягли збiльшення часу перебування в ТРЦ завдяки вiдкриттю популярних магазинiв та ресторану. Тим самим змiна формату ТРЦ призвела до покращення трафiку вiдвiдувачiв, збiльшення товарообiгу орендарiв та мiнiмiзацiї вакантностi об’єкта».

Оставить комментарий