Вы просматриваете: Главная > Статьи > Тiльки 3% торговельних закладiв не вiдновили роботу — Будівельний портал ПрофіДОМ

Тiльки 3% торговельних закладiв не вiдновили роботу — Будівельний портал ПрофіДОМ

Тiльки 3% торговельних закладiв не вiдновили роботу — Будівельний портал ПрофіДОМ

На кiнець квiтня зачиненими залишаються лише 3% торговельних закладiв iз тих, що зупинили свою роботу з початку повномасштабного вторгнення. Про це повiдомляє Асоцiацiя рiтейлерiв України (RAU).

«Згiдно з даними останнього опитування торговельних мереж — членiв RAU, через 14 мiсяцiв з 16821 торгових об’єктiв всiєї галузi вже працює 16265. Вiдсоток дiючих об’єктiв складає 97%, вiдповiдно, закритих — всього 3%», — йдеться в повiдомленнi.
Як зауважили в асоцiацiї, тренд на вiдновлення рiтейлу триває з квiтня 2022 р. i продовжується досi, хоча з початку 2023 р. загальний показник працюючих магазинiв покращується всього по одному вiдсотку на мiсяць. Водночас вiдновлення роботи закладiв торгiвлi продовжується в усiх без винятку сегментах, повiдомляє Property Times.
Зокрема, вже вiдновили роботу 98% продовольчих магазинiв — у квiтнi їх було 5100 проти 3600 у березнi 2022 р.
Навiть краще за продовольчий рiтейл триває процес вiдновлення в непродовольчому секторi. Наразi до роботи приступили 99% iз 3168 магазинiв мереж. Зачиненими залишаються тiльки 17 торгових точок, що майже вдесятеро менше за кiлькiсть непрацюючих магазинiв станом на початок року.
Пiсля 14 мiсяцiв вiйни вже працює 554 магазини fashion-рiтейлу, або 86% торгових точок мереж. Зачиненими лишаються менше сотнi магазинiв.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, у сферi торгiвлi побутовою технiкою та електронiкою вiдновлення теж триває, але значно повiльнiше. Так, частка непрацюючих магазинiв з сiчня стабiлiзувалася на рiвнi приблизно 15% i за три мiсяцi покращилася лише на 1%, чому сприяло вiдкриття 16 додаткових торгових точок.
Опитування було проведено лише серед членiв RAU, тому наведенi цифри можуть свiдчити лише про загальну тенденцiю.

Оставить комментарий