Вы просматриваете: Главная > Статьи > Територiя бiля гаражних кооперативiв в Солом'янськом районi перетворилась на звалище — Будівельний портал ПрофіДОМ

Територiя бiля гаражних кооперативiв в Солом'янськом районi перетворилась на звалище — Будівельний портал ПрофіДОМ

Територiя бiля гаражних кооперативiв в Солом'янськом районi перетворилась на звалище — Будівельний портал ПрофіДОМ

У столицi проiнспектували Солом’янський та Голосiївський райони — перевiряли благоустрiй та чистоту. Зокрема, перевiрили окремi об’єкти, якi, за даними Департаменту благоустрою, потребують впорядкування. Усi вони мають бути приведенi в нормальний санiтарний стан незалежно вiд того, кому належать: комунальним чи приватним пiдприємствам. Про це пiд час об’їзду районiв заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Вiн зауважив, що стан благоустрою в мiстi монiторять постiйно, iз регулярними виїздами на мiсце.
«Усi ми живемо у складних умовах вiйни. I це має спонукати до бiльшої вiдповiдальностi та результативностi роботи. Прибирання, очищення територiй, демонтаж незаконних i небезпечних конструкцiй, лiквiдацiя захаращень та смiтникiв — робота, що не повинна обмежуватись мiсячником чи двомiсячником з благоустрою. Районнi очiльники на мiсцях — вiд керiвництва держадмiнiстрацiї до майстра ЖЕКу — повиннi обiйти свої територiї та забезпечити порядок», — зазначив Петро Пантелеєв.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, iнспекцiя обiйшла територiї бiля гаражних кооперативiв неподалiк кiнотеатру «Тампере» (Солом’янський район), якi перетворились на звалища. Також перевiрили житловi будiвлi, зокрема на вулицi Демiївськiй, та стан дитячих майданчикiв. Виявили низку МАФiв, що здiйснюють нелегальну дiяльнiсть.
«Небезпечнi та незаконнi об’єкти будуть демонтованi, а на їхнiх мiсцях виконають благоустрiй, щоб не допустити повторно таких явищ», — звернувся заступник голови КМДА до представникiв районiв та служб iз питань благоустрою.

Оставить комментарий