Вы просматриваете: Главная > Статьи > США допомагають Києву пiдготуватися до зими — Будівельний портал ПрофіДОМ

США допомагають Києву пiдготуватися до зими — Будівельний портал ПрофіДОМ

США допомагають Києву пiдготуватися до зими — Будівельний портал ПрофіДОМ

Мер Києва Вiталiй Кличко, адмiнiстратор Саманта Пауер та керiвники Агентства США з мiжнародного розвитку (USAID) i делегацiя посольства США на чолi з послом Брiджит Брiнк вiдвiдали один зi столичних об’єктiв критичної iнфраструктури, щоб оглянути обладнання, пошкоджене або зруйноване внаслiдок ракетних ударiв росiї, а також проведенi на цей час роботи з вiдновлення об’єкта i пiдготовки мiста до майбутньої зими.

«Масованi атаки росiї спричинили пошкодження та руйнування майже 60% об’єктiв енергетичної iнфраструктури. Київ реагував на критичну ситуацiю i впроваджував алгоритми резервного енергопостачання. Без колосальної технiчної пiдтримки мiжнародних партнерiв це б навряд чи вдалося. Упродовж широкомасштабної вiйни США та USAID надають системну технiчну допомогу українськiй столицi. Завдяки цьому ми пройшли минулий опалювальний сезон та вже готуємося до наступного», — наголосив Вiталiй Кличко.
Вiн нагадав, що минулого року за пiдтримки Уряду США на дiлянках, пошкоджених ракетними обстрiлами, столиця здiйснила перекладку тепломереж. Повнiстю замiнили 11 км трубопроводiв на сучаснi попередньо-iзольованi труби європейського зразка з системою сигналiзацiї про пошкодження.
«USAID передав для комунального пiдприємства «Київтеплоенерго» 137 генераторiв, що дозволило обладнати 25% котелень мiста альтернативними джерелами живлення та продовжувати опалювати будинки, лiкарнi i важливi соцiальнi об’єкти. Генератори також передали аварiйно-вiдновлювальним бригадам для проведення ремонтних робiт. Також «Київтеплоенерго» отримало вiд USAID 4 сучаснi екскаватори, що одразу приступили до роботи з вiдновлення на об’єктах теплоенергетичної iнфраструктури», — сказав Вiталiй Кличко.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, загальний обсяг переданої USAID Києву допомоги сягнув майже 150 млн. грн. Це допомога у виглядi оновлення пошкоджених дiлянок тепломереж, комплектуючих, генераторiв, спецiалiзованої технiки — екскаваторiв, придбання солi для пом’якшення води пiд час виробничих процесiв. Надання технiчної допомоги для «Київтеплоенерго» стало можливим також завдяки злагодженим дiям USAID та USAID Проекту енергетичної безпеки.
Вiталiй Кличко подякував USAID в особi його очiльницi Саманти Пауер за масштабну й системну пiдтримку, що забезпечує уряд США.

Оставить комментарий