Вы просматриваете: Главная > Статьи > Ще троє мешканцiв звернулися за допомогою з житлом у Львовi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Ще троє мешканцiв звернулися за допомогою з житлом у Львовi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Ще троє мешканцiв звернулися за допомогою з житлом у Львовi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Виконавчий комiтет Львова вчергове доповнив перелiк мешканцiв, якi отримуватимуть допомогу на оренду житла. Вiдтак вже 43 особи, якi проживали в будинках на вул. Стрийська, 62, 64, 66, 68, що їх зруйнувала ворожа ракета, отримуватимуть грошову допомогу вiд мiста, доки їхнi будинки не вiдновлять. На сьогоднi сума виплат вже становить 505 тис. грн. щомiсяця.

«До сьогоднi ми мали 40 осiб, якi звернулися за компенсацiєю на оренду житла. Сума виплат їм становила 465 тис. грн. Сьогоднi рiшенням виконавчого комiтету до перелiку включили ще 3 мешканцiв. Це два мешканцi з трьохкiмнатної квартири i один мешканець з однокiмнатної. Вiдтак, загалом 43 мешканцi отримуватимуть вiд мiста кошти на оренду житла на суму 505 тис. грн. щомiсяця. Грошову допомогу мiсто виплачуватиме доти, доки їхнi будинки не вiдновлять. Оскiльки у будинках №62, 64, 66, 68 на вул. Стрийськiй було 58 квартир, то очiкуємо, що мешканцi ще звертатимуться за допомогою», — пояснив Владислав Iванов, начальник мiського управлiння житлового господарства.
Мешканцi 4 найбiльш зруйнованих ракетними обстрiлами будинкiв на вул. Стрийськiй мають змогу отримувати вiд мiста компенсацiю на оренду житла. Для цього необхiднi документи вони подають у ЦНАП.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, мешканець, який проживав в однокiмнатнiй квартирi, отримуватиме виплату у сумi 10 тис. грн. Мешканець, який проживав у двокiмнатнiй квартирi, отримає 12 тис. грн., а власник зруйнованої трикiмнатної квартири —  15 тис. грн. Якщо ж мешканець, який проживав в однокiмнатнiй квартирi, винайме собi дво- чи трикiмнатну, то йому виплачуватимуть 10 тис. грн., а решту суми оренди вiд доплачує сам.

Оставить комментарий