Вы просматриваете: Главная > Статьи > Селищна рада вказала небезпечну умову для ремонту дорiг — Будівельний портал ПрофіДОМ

Селищна рада вказала небезпечну умову для ремонту дорiг — Будівельний портал ПрофіДОМ

Селищна рада вказала небезпечну умову для ремонту дорiг — Будівельний портал ПрофіДОМ

Iвано-Франкiвська селища рада, що об’єднує 32 села бiля Львова, провiвши вiдкритi торги з особливостями, обрала пiдрядника для ремонту вулицi Центральної у селi Мальчицi. Виконати замовлення за 26,72 млн. грн. зголосилось ТОВ «Вельт Капiтал», що було єдиним учасником тендеру. Наразi в системi Prozorro опублiковано повiдомлення про намiр пiдписати вiдповiдний договiр.

Оголошуючи торги, селищна рада максимiзувала свої вимоги до учасникiв, що могло вплинути на бажання iнших компанiй боротись за пiдряд. Зокрема, треба було пiдтвердити наявнiсть в штатi не менше трьох iнженерiв i трьох виконробiв, виконання схожого пiдряду на 32,79 млн. грн., а також дохiд на ту ж суму за минулий рiк, повiдомляють «Нашi грошi. Львiв».
Однак потенцiйно найбiльш небезпечною умовою стала можливiсть вiдхилити переможну пропозицiю, якщо договiрна цiна, вказана учасником у розрахунках, не буде узгоджена сторонами.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, єдиним учасником, що зголосився виконати всi вимоги замовника, стало львiвське ТОВ «Вельт Капiтал», з яким Iвано-Франкiвська селищна рада i планує пiдписати договiр. Компанiя львiв’янки Тетяни Павленко, як i ранiше, планує використовувати для виконання замовлення лише залучену технiку. Весь спецтранспорт, а це 46 одиниць самоскидiв, екскаваторiв, автогрейдерiв та iншого, «Вельт Капiтал» отримає за договором надання послуг у ТОВ «Сiмбо Капiтал» Богдана Радика (до лютого 2023 р. вiн фiгурував як Богдан Москаль). Ця ж фiрма забезпечуватиме «Вельт Капiтал» необхiдним асфальтобетоном.

Оставить комментарий