Вы просматриваете: Главная > Статьи > Ремонт вулицi Ентузiастiв завершать у жовтнi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Ремонт вулицi Ентузiастiв завершать у жовтнi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Ремонт вулицi Ентузiастiв завершать у жовтнi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Мер Києва Вiталiй Кличко показав, як триває капiтальний ремонт вулицi Ентузiастiв у Днiпровському районi столицi. Ця вулиця, як i багато iнших у Києвi, не бачила ремонту десятки рокiв. Оновлюють її за сучасними європейськими стандартами. Про це Вiталiй Кличко розповiв у вiдео, яке оприлюднив у своєму Telegram-каналi.

«Перевiрив, як триває капремонт вулицi Ентузiастiв у Днiпровському районi столицi. Останнiй раз цю вулицю оновлювали понад 40 рокiв тому. Протяжнiсть дiлянки, яку ремонтують, — майже 3 кiлометри. Уже влаштували нову мережу дощової каналiзацiї. Встановили новий гранiтний камiнь обабiч дороги, нанесли два шари асфальту. Скоро розпочнуть влаштування третього шару з асфальтобетону. Також на цiй вулицi будуть сучаснi та безпечнi пiшохiднi переходи, оновлять i тротуари, облаштують велодорiжки та встановлять нову систему вуличного освiтлення й антипаркувальнi стовпчики. Капiтальний ремонт вулицi Ентузiастiв плануємо завершити в жовтнi цього року», — розповiв Вiталiй Кличко.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, вiн зауважив, що на дороги, якi ремонтують капiтально, мiська влада вимагає вiд пiдрядникiв гарантiю 5 рокiв. У разi пошкоджень дорожнього полотна усуває їх пiдрядник власним коштом.

Оставить комментарий