Вы просматриваете: Главная > Статьи > Пошкодженi в результатi росiйських обстрiлiв будинки в Подiльському районi вiдремонтували — Будівельний портал ПрофіДОМ

Пошкодженi в результатi росiйських обстрiлiв будинки в Подiльському районi вiдремонтували — Будівельний портал ПрофіДОМ

Пошкодженi в результатi росiйських обстрiлiв будинки в Подiльському районi вiдремонтували — Будівельний портал ПрофіДОМ

Мер Києва Вiталiй Кличко перевiрив, як вiдремонтували в Подiльському районi ще три житлових будинки з найбiльш пошкоджених росiйськими обстрiлами. Також вiн перевiрив, як триває вiдновлення двох багатоповерхiвок у Шевченкiвському районi.

«Вiдновлювальнi роботи в будинку на проспектi Свободи та двох будинках на вулицi Межовiй у Подiльському районi завершенi. Цi п’ятиповерхiвки 1960-х рр. в будiвництва постраждали одночасно. В березнi минулого року, в результатi обстрiлу росiйських варварiв, ракета вибухнула за кiлька метрiв вiд будiвель. Вибуховою хвилею i уламками вибило вiкна та двернi балконнi блоки, вхiднi дверi до пiд’їздiв. Були зруйнованi системи внутрiшнiх комунiкацiй, конструкцiї даху та покрiвля. З’явилися трiщини на сходових клiтинах та перегородках, стиках панелей, по кутах будiвель усерединi. На сьогоднi будинки повнiстю оновленi, мають i сучасний утеплений фасад, у переважнiй бiльшостi квартир зробили аварiйний ремонт», — повiдомив Вiталiй Кличко.
Мер Києва також перевiрив, як триває вiдновлення двох багатоповерхiвок на вулицi Глибочицькiй у Шевченкiвському районi. В один житловий будинок росiйська ракета влучила навеснi минулого року, в сусiднiй — влiтку.
«Роботи там масштабнi, бо були значнi руйнування. Будiвельники на цих об’єктах посилено працюють, щоб завершити вiдновлювальнi роботи до середини липня», — зазначив Вiталiй Кличко.
Нагадаємо, вiдновлення 17 найбiльш пошкоджених росiйськими обстрiлами житлових будинкiв розпочали на початку лiта минулого року. Це, зокрема, будинки в Святошинському, Оболонському та Шевченкiвському районах столицi. Минулого року вiдновили 11 будинкiв, цього року — ще три, якi Вiталiй Кличко оглянув.
Також днями до ушкоджених додалася ще одна багатоповерхiвка в Святошинському районi, куди влучили уламки росiйського дрону. Цей будинок мiсто теж оперативно вiдновлюватиме.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, загалом у Києвi ракетними обстрiлами пошкодженi майже 700 будiвель — iнфраструктурних, соцiальних об’єктiв та житлових будинкiв. Вони зазнали пошкоджень рiзного ступеню.
На вiдновлювальнi роботи столиця видiлила з резервного фонду мiського бюджету понад 600 млн. грн. Iще 200 млн. видiлив уряд.

Оставить комментарий