Вы просматриваете: Главная > Статьи > Поблизу Хмельницького завершено бетонування укосiв на шляхопроводi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Поблизу Хмельницького завершено бетонування укосiв на шляхопроводi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Поблизу Хмельницького завершено бетонування укосiв на шляхопроводi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Активно тривають ремонтно-вiдновлювальнi роботи на шляхопроводi через залiзницю на дiлянцi автодороги М-30 Стрий — Iзварине: захiдний пiд’їзд до мiста Хмельницького, поблизу села Шаровечка.

Днями бригада пiдрядника завершила етап омонолiчування бетоном укосiв штучної споруди. Наразi ведуться роботи з влаштування опалубки та арматурного каркасу шафової стiнки з’єднання шляхопроводу з насипом земляного полотна. Даний елемент конструкцiї слугує для запобiгання обсипання грунтом пiдходiв та кiнцевих дiлянок прогонової будови.
Далi Служба вiдновлення замiнить деформацiйнi шви прогонової будови та гiдроiзоляцiю, перевлаштує асфальтобетонного покриття на проїзнiй частинi, у два шари, загальною товщиною 17 см та вiдремонтує тротуарну частину i металеве бар’єрне огородження.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, 43,6-метрова штучна споруда була зведена ще у 1986 р., з того часу повноцiнно не ремонтувалась.
Важливiсть робiт з вiдновлення надзвичайно висока, адже за результатами iнженерно-технiчного обстеження шляхопровiд вiднесено до обмежено працездатного стану. Водночас, штучна споруда знаходиться на дiлянцi автошляху М-30 Стрий — Умань — Днiпро — Iзварине, який є частиною мiжнародного транспортного коридору Е50, яким, зокрема, вiдбувається постачання гуманiтарних вантажiв та вантажiв для забезпечення обороноздатностi держави.

Оставить комментарий