Вы просматриваете: Главная > Статьи > Поблизу Хмельницького ремонтують шляхопровiд — Будівельний портал ПрофіДОМ

Поблизу Хмельницького ремонтують шляхопровiд — Будівельний портал ПрофіДОМ

Поблизу Хмельницького ремонтують шляхопровiд — Будівельний портал ПрофіДОМ

В рамках експлуатацiйного утримання в серпнi розпочато ремонтно-вiдновлювальнi роботи на шляхопроводi через залiзницю на дiлянцi автодороги М-30 Стрий — Iзварине: захiдний пiд’їзд до мiста Хмельницького, поблизу села Шаровечка.

За майже 40 рокiв безперервної експлуатацiї стан штучної споруди суттєво погiршився, а тому задля пiдтримання безпеки дорожнього руху на вказанiй дiлянцi Службою вiдновлення та розвитку iнфраструктури у Хмельницькiй областi iнiцiйовано невiдкладнi ремонтнi роботи.
Ремонтними бригадами влаштовано конструкцiю опалубки та пiдготовано основу пiд бетонування конусiв переправи. Наразi проводяться роботи з омонолiчення укосiв.
 Далi за планом — замiна деформацiйних швiв прогонової будови, замiна гiдроiзоляцiї, перевлаштування асфальтобетонного покриття на проїзнiй частинi, у два шари, загальною товщиною 17 см, ремонт тротуарної частини, ремонт та часткова замiна металевого бар’єрного огородження.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, важливiсть робiт надзвичайно висока, адже за результатами iнженерно-технiчного обстеження шляхопровiд вiднесено до обмежено працездатного стану. Водночас, штучна споруда знаходиться над дiлянкою автошляху М-30 Стрий — Умань — Днiпро — Iзварине, який є частиною мiжнародного транспортного коридору Е50, та яким, зокрема, вiдбувається постачання гуманiтарних вантажiв та вантажiв для забезпечення обороноздатностi держави.

Оставить комментарий