Вы просматриваете: Главная > Статьи > Пiдприємця, який привласнив грошi на укрiпленнi берегiв Днiстра, взяли пiд варту — Строительный портал ПрофиДОМ

Пiдприємця, який привласнив грошi на укрiпленнi берегiв Днiстра, взяли пiд варту — Строительный портал ПрофиДОМ

Пiдприємця, який привласнив грошi на укрiпленнi берегiв Днiстра, взяли пiд варту — Строительный портал ПрофиДОМ

Самбiрський районний суд постановив взяти пiд варту пiдприємця Iвана Задорожного, якого пiдозрюють у привласненi майже 1,4 млн. грн. на роботах з укрiплення берегiв Днiстра. Судова ухвала передбачає можливiсть для пiдозрюваного дочекатися  остаточного вироку суду на волi, сплативши попередньо заставу у 402,6 тис. грн.

Iвана Задорожного пiдозрюють у тому, що вiн як директор компанiї «Гарнобуд», що отримала пiдряд на укрiплення берегу Днiстра, вирiшив використати дешевшi матерiали, щоб здешевити роботи i таким чином отримати додатковi грошi.
Комунальне пiдприємство «Об’єднане» Самбiрської мiської ради пiдписало договiр iз ТОВ «Гарнобуд» на берегоукрiплення рiчки Днiстер в районi мiста Самбора у листопадi 2021 р. Вартiсть робiт, згiдно з договором, становила 71 млн. грн., повiдомляють «Нашi грошi. Львiв».
Уже за кiлька днiв пiсля завершення торгiв по берегоукрiпленню Днiстра полiцiя вiдкрила кримiнальне провадження за статтями про розтрату майна та службове пiдроблення. Пiдозрюваним у цiй справi є уже тепер колишнiй директор компанiї «Гарнобуд» Iван Задорожний. За версiєю слiдства, пiд час робiт з укрiплення берегiв рiчки використовувались дешевшi матерiали, нiж це було прописано у проектно-кошториснiй документацiї.
Таким чином Iван Задорожний заволодiв майже 1,4 млн. грн.. бюджетних грошей, якi перерахувало його компанiї КП «Оберiг».
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, 9 березня Самбiрський районний суд обрав Iвану Задорожному запобiжний захiд у виглядi тримання пiд вартою з можливiстю виходу на волю пiд заставу у 402,6 тис. грн.
З сiчня Задорожний вже не є керiвником ТОВ «Гарнобуд», його замiнила Марiя Желiско — директорка комунального пiдприємства Львiвської обласної ради «Технiчний нагляд». Власницею компанiї є Наталiя Гурська-Кучма. З початку 2020 року «Гарнобуд» отримав 18 державних замовлень на 96,6 млн. грн.

Оставить комментарий