Вы просматриваете: Главная > Статьи > Пiдготовка "Теплоенерго" до опалювального сезону у Днiпрi виходить на фiнiш — Будівельний портал ПрофіДОМ

Пiдготовка "Теплоенерго" до опалювального сезону у Днiпрi виходить на фiнiш — Будівельний портал ПрофіДОМ

Пiдготовка "Теплоенерго" до опалювального сезону у Днiпрi виходить на фiнiш — Будівельний портал ПрофіДОМ

Найбiльше комунальне теплопостачальне пiдприємство Днiпра, на балансi якого 374 котельнi та 50 теплорозподiльчих пунктiв, вже на фiнiшi у пiдготовцi до опалювального сезону. Готовнiсть «Теплоенерго» — 97%. Основний акцент у пiдготовцi —  встановлення нових насосних станцiй, додаткових генераторiв, а також модернiзацiя котлiв, щоб увесь процес подачi тепла був бiльш енергоощадним. Також комунальники вiдновлюють пошкоджену iзоляцiю та утеплюють трубопроводи пiсля реконструкцiї, якi були аварiйними.

Директор КП «Теплоенерго» перевiрив низку локацiй, де закiнчують пiдготовчi роботи. Перша — у Соборному районi, де завершують виконувати теплоiзоляцiю трубопроводу опалення.
«Ця магiстраль забезпечує теплом понад 140 будинкiв. Пiсля проведення монiторингу теплового господарства цю зношену аварiйну дiлянку трубопроводу опалення протяжнiстю близько 500 м включили до ремонтiв. Пiсля замiни тепломережi до роботи приступила бригада iзолювальникiв. Наразi їм залишилось утеплити 10 м трубопроводу. Iзоляцiя труб необхiдна, аби скоротити втрати тепла. Ще залишилось вiдновити по мiсту близько 1,5 км iзоляцiї та замiнити близько 1,5 км аварiйних дiлянок теплових мереж. Обов’язково закiнчимо усi роботи», — пiдкреслив Андрiй Клименко.
Торiшнi перебої з електропостачанням серйозно виснажили обладнання — насамперед, чутливими до вiдключень були насоси. Тому в цьому роцi пiд замiну потрапило 63 насоси. Це i мережевi, i пiдвищувальнi, рiзнi за потужнiстю та пiдiбранi iндивiдуально пiд кожен об’єкт теплопостачання.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, в одному з теплорозподiльчих пунктiв в рамках пiдготовки до нового опалювального сезону замiнили 2 мережевих насоси. Один буде в роботi, iнший — в резервi.
«Насоси сучаснi, австрiйськi. Замiненi цiлком iз зворотнiми клапанами, запiрною арматурою. Також будуть встановленi до них шафи управлiння плавного пуску. Цей ТРП забезпечує теплом 19 будинкiв, 1 садочок та лiцей», — зазначив начальник теплової дiльницi №2 КП «Теплоенерго» Сергiй Агруч.
«Проiнспектувавши ТРП, переконався, що обладнання готове до роботи. Реанiмували навiть минулорiчнi насоси, якi не витримували вiдключень електроенергiї. Але працюватимуть новi. Тi — залишили про всяк випадок», — додав Клименко.

Оставить комментарий