Вы просматриваете: Главная > Статьи > Пiд Львовом виявили велике розкрадання землi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Пiд Львовом виявили велике розкрадання землi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Пiд Львовом виявили велике розкрадання землi — Будівельний портал ПрофіДОМ

Департамент мiстобудування Львова виявив самовiльне захоплення землi на майже 50 га. Серед дiлянок — земля пiд будiвництво пiвнiчної об’їзної дороги поблизу Дублян, дiлянки пiд мiсцевий цвинтар та санiтарно-охоронна зона скотомогильника, що працює.

Таку «знахiдку» виявили пiд час монiторингу земель комунальної власностi. Управлiння держконтролю за використанням та охороною земель порiвняло вiдкритi данi земельного кадастру, мiстобудiвну документацiю та картографiчнi матерiали територiї Дублянської мiської ради. I стало очевидно — невiдомi захопили три масиви земель комунальної власностi бiля урочища Двiрський Лiс мiж селами Ситихiв та Малi Пiдлiски. Вони зi створенням Львiвської МТГ разом з Дублянами увiйшли до Львiвської мiської територiальної громади.
Мова про 47,8 га переважно сiльськогосподарських угiдь, 22 земельнi дiлянки комунальної власностi. Але не лише. Щоб з’ясувати, що вiдбувається, в урочище виїхали з комiсiйним обстеженням у складi представникiв уже згаданого управлiння держконтролю, а також управлiння земельних ресурсiв та Офiсу Львiвської громади в Дублянах.
Як виявилось, гектари захопленої землi було розорано — i тут уже росте соя та картопля (врожай картоплi частково вже зiбрали нашвидкуруч, врожай сої ще не зiбрано). Не стримало невiдомих аграрiїв нi те, що це комунальна земля, на яку вони не мають жодних прав, нi навiть те, що 10 дiлянок — у санiтарно-охороннiй зонi скотомогильника, що дiє! I очевидно, тут навiть теоретично садити нiчого не можна.
«Прихопили» невiдомi для своїх аграрних справ також i дiлянку площею 2,5 га, яка за генпланом села Малi Пiдлiски була передбачена пiд кладовище. А ще — земельну дiлянку державної власностi орiєнтовною площею 6 га, що призначена пiд будiвництво нової концесiйної автомобiльної дороги Львiв — Краковець (пiвнiчний обхiд Львова).
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, управлiння державного контролю за використанням та охороною земель пiдготувало звернення в полiцiю, прокуратуру та Держгеокадастр, паралельно буде iнiцiйовано вжиття заходiв у юридичнiй площинi. Орiєнтовний розмiр шкоди, заподiяної державi та територiальнiй громадi через такi дiї, — щонайменше 1,7 млн. грн.

Оставить комментарий