Вы просматриваете: Главная > Статьи > Пiд Чернiговом вiдновлять лiцей — Будівельний портал ПрофіДОМ

Пiд Чернiговом вiдновлять лiцей — Будівельний портал ПрофіДОМ

Пiд Чернiговом вiдновлять лiцей — Будівельний портал ПрофіДОМ

Агентство вiдновлення розпочинає реалiзацiю проектiв вiдбудови у Чернiгiвськiй областi. У системi публiчних закупiвель Prozorro оголошено вiдкритi торги на реконструкцiю їдальнi Iванiвського лiцею Чернiгiвського району.

Харчоблок навчального закладу було пошкоджено пiд час активних бойових дiй на територiї областi на початку повномасштабного вторгнення росiї в Україну. Село Iванiвка розташовано за 10 км вiд Чернiгова та опинилося в епiцентрi бойових дiй, коли обласний центр ворог взяв в оперативне оточення i намагався захопити.
Село Iванiвка є центром об’єднаної територiальної громади. У мiсцевому лiцеї навчаються дiти з навколишнiх сiл, у тому числi з сусiднього села Ягiдне. Пiсля росiйської окупацiї, коли майже мiсяць у пiдвалi тримали в полонi жителiв села, навчальний процес в школi не було вiдновлено. Проте люди повертаються додому, потрiбно створити належнi умови для здобуття дiтьми базової середньої освiти.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, замовником робiт з реконструкцiї їдальнi є Служба вiдновлення та розвитку iнфраструктури у Чернiгiвськiй областi.
Агентство вiдновлення розробило унiфiкованi квалiфiкацiйнi вимоги до учасникiв тендерiв, якi були пiдготовленi у рамках спiвробiтництва з UNODC Programme Office in Ukraine, Open Contracting та «USAIDiВзаємоДiя» на основi практики антимонопольного комiтету та вiдкритих консультацiй з учасниками ринку. В результатi отримали зрозумiлi та прозорi правила для всiх учасникiв ринку з вiдповiдними гарантiями щодо якiсного виконання проектiв.
Пiсля визначення переможця буде укладено договiр та розпочнуться роботи з реконструкцiї їдальнi Iванiвського лiцею.
На Чернiгiвщинi Агентство вiдновлення буде реалiзовувати два об’єкти вiдновлення соцiальної iнфраструктури — це навчальнi заклади.
На другий об’єкт торги будуть оголошенi пiсля отримання висновкiв будiвельної експертизи проекту.

Оставить комментарий