Вы просматриваете: Главная > Статьи > Офiсний центр у Саржиному яру будувати не будуть — Будівельний портал ПрофіДОМ

Офiсний центр у Саржиному яру будувати не будуть — Будівельний портал ПрофіДОМ

Офiсний центр у Саржиному яру будувати не будуть — Будівельний портал ПрофіДОМ

Харкiвська мiська рада скасовує тендер для будiвництва Мiська рада Харкова скасує тендер на проектно-кошторисну документацiю для будiвництва «багатофункцiонального центру» у Саржиному яру. Про це повiдомив заступник директора департаменту житлового-комунального господарства Євген Пасенов.

«Проведена нарада у мiського голови. Замовник (департамент ЖКГ) не змiг захистити технiчне завдання та локацiю для будiвництва центру, тому ухвалили рiшення скасувати торги на теперiшнiй час», — сказав вiн.
За його словами, об’єкт у Харковi все одно побудують. Для цього розглянуть ще «декiлька локацiй, де це можна зробити». Водночас, дiлянку у Саржиному яру все одно розглядатимуть на рiвнi з iншими локацiями, повiдомляє Property Times.
Технiчне завдання, каже Пасенов, буде вiдкритим: там не буде офiсних примiщень. У завданнi буде розписано, яке бомбосховище планують побудувати. Воно буде повнiстю пiд землею. У найближчi тижнi технiчне завдання мають переписати.
Кошти, якi видiленi на будiвництво центру, за словами Пасенова, є цiльовими.
«Ми не можемо нiчого з цим зробити. 180 млн. наданi сюди й саме з цього приводу. Ми не можемо взяти й вiдремонтувати будинок», — додав вiн.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, у Харковi замовили проект будiвництва офiсного центру у Саржиному яру на понад 7,5 млн. грн. Замовником виступило комунальне пiдприємство «Харкiвзеленбуд».
Згодом речник мiськради Юрiй Сидоренко розповiв, що необхiднiсть будiвництва обумовлена тим, що, мовляв, Володимир Зеленський дав доручення створити безпечний простiр: «Проектом передбачене бомбосховище, в якому зможуть знайти прихисток сотнi людей, адже три чвертi центру знаходитиметься пiд землею. Також там зможуть навчатися до 700 школярiв або студентiв».
За його словами, будiвництво фiнансуватиме держава, мiсто профiнансує тiльки проектну документацiю.

Оставить комментарий