Вы просматриваете: Главная > Статьи > Обирайте якісні сталеві будівельні матеріали та зменшуйте вплив на довколишнє середовище — Строительный портал ПрофиДОМ

Обирайте якісні сталеві будівельні матеріали та зменшуйте вплив на довколишнє середовище — Строительный портал ПрофиДОМ

Обирайте якісні сталеві будівельні матеріали та зменшуйте вплив на довколишнє середовище - Строительный портал ПрофиДОМ

У 2020 році Всесвітня асоціація виробників сталі (WSA) провела незалежне дослідження декількох видів покрівельних матеріалів, яке продемонструвало, що сталева покрівля є найбільш раціональним вибором з точки зору впливу на навколишнє середовище.

Порівняння проводилось з метою визначення впливу трьох видів покрівельних матеріалів — сталі, бітуму та бетону — на довкілля протягом життєвого циклу .

Як було встановлено, сталевий покрівельний матеріал є найбільш стійким матеріалом і має найменший вплив на довколишнє середовище.

Компанія Ruukki має багаторічний досвід з виробництва високоякісної сталевої покрівельної продукції. Покрівлі Ruukki довговічні, надійні та переробляються на 100%, що сприяє зменшенню їхнього впливу на довкілля. Компанія зосереджена на тому, щоб пропонувати своїм клієнтам високоякісні покрівлі, багато з яких мають 50-річну гарантію та служать навіть довше гарантійного терміну.

Більшість покрівельної продукції Ruukki виготовляється зі стійкої сталі з кольоровим покриттям GreenCoat® корпорації SSAB. Аби ще більше наголосити на стратегії стійкості матеріалів, компанія Ruukki має на меті пропонувати продукцію, виготовлену зі сталі SSAB за технологією, яка починаючи з 2026 року повністю не буде використовувати викопні джерела енергії та побічним продуктом такого виробництва сталі стане вода замість СО².

Важливо, що після використання сталь Ruukki на 100% піддається вторинній переробці, внаслідок чого вплив сталі на навколишнє середовище набагато нижчий, аніж вплив інших видів покрівельних матеріалів. Крім того, сталевий дах не вимагає значного обслуговування протягом свого терміну служби. Сталева покрівля легка, що забезпечує менші транспортні витрати та викиди СО² порівняно з іншими матеріалами.

В дослідженні проводився аналіз життєвого циклу типових нордичних котеджів, який охоплював саму покрівлю, етап будівництва, включаючи пакування, транспортування та монтаж, а також очищення, переробку або утилізацію покрівлі в кінці терміну служби. У дослідженні приймали участь покрівлі «Ruukki Monterrey» та «Ruukki Classic».

Більш детальна інформація на сайті www.ruukki.com/ukr/dlya-spozhyvachiv/pro-pokrivli-ruukki/osnovna-informatciya/life-cycle-assessment

Оставить комментарий