Вы просматриваете: Главная > Статьи > На Житомирщинi вiдбудовують ще один мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Житомирщинi вiдбудовують ще один мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Житомирщинi вiдбудовують ще один мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

На об’єктi капiтальної вiдбудови — мосту в селi Царiвка на мiжнароднiй дорозi М-06 Київ-Чоп, що постраждав вiд авiаударiв, — влаштували тришарову гiдроiзоляцiю.

Наразi фахiвцi ДП «Дорцентр» проводять випробування якостi виконаних робiт та стiйкiсть споруди до вологи. Тестування визначить мiцнiсть зчеплення клею шарiв покриття з основою, адже вiд якiсної гiдроiзоляцiї залежить довговiчнiсть штучної споруди.
Пiсля отримання позитивних результатiв випробувань пiдрядна органiзацiя приступить до влаштування шарiв дорожнього одягу на пiдходах, тротуарах та основному проїздi мосту, встановлення бар’єрного та перильного огороджень, нанесення горизонтальної дорожньої розмiтки.
Мiст через рiчку Дубовець на дорозi М-06 у перший мiсяць вiйни зазнав пошкоджень внаслiдок авiаударiв та ще певний час утримував пропускну здатнiсть.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, аби забезпечити стале та безпечне сполучення дорогою мiжнародного значення, штучну споруду ремонтують капiтально та частинами. У травнi вiдкрили рух правим проїздом мосту, де вже проведено комплекс робiт з вiдновлення. Вiдкриття руху лiвою — вже в цьому мiсяцi.
Внаслiдок повномасштабного вторгнення на територiї Житомирщини було зруйновано чи пошкоджено 5 мостiв. Наразi вiдбудовано мости на дорогах М-07 Київ — Ковель — Ягодин та М-21 Виступовичi — Житомир — Могилiв-Подiльський.

Оставить комментарий