Вы просматриваете: Главная > Статьи > На Закарпаттi зводять перший модульний мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Закарпаттi зводять перший модульний мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Закарпаттi зводять перший модульний мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

На трасi Н-09 Мукачево-Рогатин повним ходом йдуть роботи по встановленню мосту Mabey Acrow через рiчку Тересва. Це буде перший модульний мiст цього виробника, якi Україна отримала в якостi допомоги вiд американських партнерiв.

Перевага цих мостових конструкцiй у тому, що їх можна доволi швидко змонтувати i саме в необхiдному мiсцi, навiть на баржах, часто встановлюють у сейсмiчних зонах. На виробництвi цi мости одразу вкривають асфальтобетонним покриттям. Конструкцiї прибули в Україну у розiбраному виглядi, всi необхiднi контейнери вже перевезено на мiсце збору, розвантажено та заскладовано.
Металева конструкцiя, стiйка до корозiї, може експлуатуватися бiльше 50 рокiв. Конструкцiї здатнi витримати до 60 т навантаження. Модульний мiст можна скласти на потрiбну довжину: прольоти можуть мати довжину як 3 метри, так i понад 20 метрiв. Один з найдовших змонтованих мостiв Acrow має довжину понад 600 метрiв.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, конструкцiю мостiв Mabey Acrow розробили у часи Другої свiтової вiйни. Їх сконструювали, перш за все, для вiйськових потреб, аби швидко i надiйно забезпечити переправу у потрiбному мiсцi. Нинi вони широко використовуються для потреб цивiльного населення службами iз надзвичайних ситуацiй.
Так, пiсля потужного паводку, який у 2020 р. накрив Iталiю, збiрний мiст Acrow звели поруч iз зруйнованою переправою  у мiстi Боббiо Понте Ленцiно, у долинi рiчки на пiвночi Iталiї. Допоки iталiйцi будували новий, 170 метровий Mabey Acrow прослужив переправою для легкового та вантажного транспорту майже три роки. Загалом, мости виробника Mabey Acrow використовують на всiх континентах.  

Оставить комментарий