Вы просматриваете: Главная > Статьи > На хмельницьких дорогах полiпшують проїзд — Будівельний портал ПрофіДОМ

На хмельницьких дорогах полiпшують проїзд — Будівельний портал ПрофіДОМ

На хмельницьких дорогах полiпшують проїзд — Будівельний портал ПрофіДОМ

Вiд початку тижня бригади пiдрядникiв працюють над покращенням руху на окремих дiлянках автошляху Т-23-08 Гукiв — Дунаївцi — Могилiв-Подiльський, працюють поблизу населених Чорна, Смотрич, Балин у Хмельницькiй областi.

На окремих вiдрiзках влаштовано вирiвнюючий шар покриття загальною протяжнiстю до 0,5 км. На дiлянках, що були непроїзними внаслiдок руйнування великоваговим транспортом, проведено вспушування та вирiвнювання покриття.
Роботи проводяться в межах реалiзацiї заходiв з експлуатацiйного утримання. На час воєнного стану це єдиний спосiб забезпечити безперебiйний рух транспорту автошляхами, якi не були повноцiнно вiдремонтованi до повномасштабного вторгнення. Проведення капiтальних чи поточних середнiх ремонтiв дорiг наразi призупинене, адже в прiоритетi пiдтримання обороноздатностi країни, а проведення повноцiнних ремонтно-вiдновлювальних робiт вимагає залучення значних фiнансових ресурсiв.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, автошлях Т 2308 — територiальний дорога, що сполучає Гукiв, Дунаївцi та Могилiв-Подiльський. Проходить територiєю Вiнницької та Хмельницької областей. Починається в селi Гукiв, проходить через Смотрич, Дунаївцi, Минькiвцi, Нову Ушицю та закiнчується в мiстi Могилiв-Подiльський.

Оставить комментарий