Вы просматриваете: Главная > Статьи > На Харкiвщинi до кiнця року вiдновлять 70 багатоквартирних будинкiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Харкiвщинi до кiнця року вiдновлять 70 багатоквартирних будинкiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Харкiвщинi до кiнця року вiдновлять 70 багатоквартирних будинкiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Харкiвщинi до кiнця року планують вiдновити бiльш як 70 багатоквартирних об’єктiв за понад 1,1 млрд. грн. Про це повiдомив начальник Харкiвської обласної вiйськової адмiнiстрацiї Олег Синєгубов.

«Плануємо вiдновлення бiльш як 70 об’єктiв у цьому роцi. Це понад 1,1 мiльярда гривень iз державного бюджету та частково з обласного», — сказав Синєгубов.
Йдеться, зокрема, про 2 багатоквартирнi будинки Лозiвської громади, 1 гуртожиток у Золочiвськiй громадi, 2 гуртожитки та 15 багатоквартирних будинкiв у Старосалтiвськiй, 9 — в Iзюмськiй, по 2 багатоквартирнi будинки у Чугуївськiй i Балаклiйськiй громадах, 1 гуртожиток i 34 будинки у Дергачiвськiй, 2 багатоквартирнi житловi будинки Роганської громади, повiдомляє Property Times.
«По майже тридцяти об’єктах проектна документацiя розроблена та затверджена, 16 проектiв — на стадiї розробки документацiї. I зараз вносяться змiни до Регiональної програми вiдновлення, розвитку та пiдтримки систем життєзабезпечення Харкiвської областi на перiод дiї воєнного стану в Українi. У цю програму планується включити 27 проектiв», — зауважив начальник ОВА.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, область є лiдером за фiксацiєю руйнувань i зверненнями людей. За програмою «єВiдновлення» почалися виплати компенсацiй. Однак заявки розглядають комiсiї органiв мiсцевого самоврядування, i зараз вони мають пришвидшити роботу.
«Можемо говорити про об’єктивнi та суб’єктивнi причини, якi цьому перешкоджають. Об’єктивнi: були внесенi змiни щодо якiсного складу комiсiй. Туди мали увiйти представники громадських органiзацiй. Вiдповiдно, минув час, поки виконкоми все затвердили. Певнi адмiнiстративнi процедури мали пройти. А є суб’єктивнi фактори. Коли людина подає заявку, комiсiя виходить на огляд, а заявника немає. Бо це внутрiшньо перемiщена особа, яка перебуває за межами навiть Харкiвської областi й повернутися найближчим часом не планує. Люди повиннi на це зважати. Звичайно, вони не мусять перебувати вдома 24 на 7, але доступ до оселi, примiщень, садиби має бути забезпечений. Тому процес i справдi складний, однак вже слiд нарощувати темпи», — сказав керiвник областi.

Оставить комментарий