Вы просматриваете: Главная > Статьи > На Вiдрадному покращиться надiйнiсть теплопостачання — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Вiдрадному покращиться надiйнiсть теплопостачання — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Вiдрадному покращиться надiйнiсть теплопостачання — Будівельний портал ПрофіДОМ

У всiх районах Києва замiнюють пошкодженi дiлянки тепломереж. Так, днями теплоенергетики завершили ремонтнi роботи на дiлянцi тепломережi, що пролягає на територiї Нацiонального авiацiйного унiверситету. Про це повiдомляє КП «Київтеплоенерго».

Це магiстральний трубопровiд дiаметром 600 мм, яким постачається тепло для цiлого мiкрорайону Вiдрадний. Труби тут прокладенi в 1962 р. та за понад 60 рокiв роботи вiдпрацювали свiй ресурс.
Пiд час експлуатацiї на дiлянцi тепломережi, що знаходиться на пр. Любомира Гузара, фахiвцi виявили три пошкодження. Два з них — на трубопроводi та одне — в теплокамерi. Аварiйники замiнили два пошкоджених фрагменти тепломережi. Замiсть старих проклали новi сталевi труби, виконали їхню гiдроiзоляцiю та утеплення. Також вiдремонтували засувки дiаметром 400 мм у теплокамерi. Усi роботи виконали за 2 днi та одразу вiдновили постачання гарячої води споживачам.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, завдяки ремонту покращиться надiйнiсть теплопостачання для 91 будiвлi на Вiдрадному, а саме — для 76 багатоповерхiвок, 5 дитячих садкiв, 3 лiкарень та 7 вiдомств.

Оставить комментарий