Вы просматриваете: Главная > Статьи > На вiдбудову всiх приватних будинкiв видiлених Iрпеню грошей не вистачить — Будівельний портал ПрофіДОМ

На вiдбудову всiх приватних будинкiв видiлених Iрпеню грошей не вистачить — Будівельний портал ПрофіДОМ

На вiдбудову всiх приватних будинкiв видiлених Iрпеню грошей не вистачить — Будівельний портал ПрофіДОМ

Iрпiнська мiська рада видiлила кошти на проектування вiдбудови дитячо-юнацької спортивної школи та Центрального будинку культури.

Про це повiдомляють «Коментарi» з посиланням на iнформацiю мерiї мiста.
Iрпiнська мiська рада видiлила два проекти вiдбудови 8 млн. грн. Дитячо-юнацька спортивна школа та Центральний будинок культури значно постраждали пiд час бойових дiй в Iрпенi у березнi минулого року. Приватнi будинки на вулицi Багiрова та Гостомельському шосе в Iрпенi будуть вiдбудовувати за єдиним комплексним проектом всього мiкрорайону. Зараз розробляють вiзуалiзацiю та триває збiр даних для проектування.
«Обласна вiйськова адмiнiстрацiя видiлила нам 75 млн. Iз них 60 млн. ми резервуємо для проектування i частково вiдбудови цiлого мiкрорайону — вулицi Багiрова та Гостомельського шосе», — розповiв iрпiнський мiський голова Олександр Маркушин.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, на вiдбудову всiх приватних будинкiв цих грошей не вистачить, але, маючи проект, iрпiнська влада зможе залучити благодiйникiв i меценатiв. Мова йде про понад 80 пошкоджених i знищених повнiстю приватних будинкiв в Iрпенi. Приблизно половина iз них потребує капiтального ремонту, а решта — вiдбудови з нуля, повiдомив перший заступник iрпiнського мiського голови Андрiй Кравчук.

Оставить комментарий