Вы просматриваете: Главная > Статьи > На Трухановому островi встановлять автоматичний пункт пропуску — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Трухановому островi встановлять автоматичний пункт пропуску — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Трухановому островi встановлять автоматичний пункт пропуску — Будівельний портал ПрофіДОМ

У столицi затвердили порядок в’їзду, виїзду та перемiщення механiчних транспортних засобiв на територiю Труханового острова. Таке рiшення пiдтримали 73 депутати.

Як зазначив заступник мiського голови — секретар Київської мiської ради Володимир Бондаренко, територiя Труханового острова є пiшохiдною зоною, на якiй дiє обмеження швидкостi для транспортних засобiв, встановлено вiдповiднi дорожнi знаки згiдно з затвердженою схемою органiзацiї дорожнього руху.
«Труханiв острiв є ландшафтним заказником мiсцевого значення. Важливо мiнiмiзувати велике транспортне навантаження на пiшохiдну зону вулицi Труханiвської. Це сприятиме пiдвищенню рiвня безпеки тих, хто обрав для себе цю локацiю як зону вiдпочинку. Острiв має стати комфортною зоною для дозвiлля дiтей та дорослих. Мешканцi та гостi мiста вiльно мають прогулюватись територiю, без страху, що тут небезпечно роз’їжджають авто», — повiдомив Володимир Бондаренко.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, в’їзд механiчних транспортних засобiв на територiю Труханового острова та виїзд з неї буде здiйснюватись виключно через автоматичний пункт пропуску.

Оставить комментарий