Вы просматриваете: Главная > Статьи > На старокостянтинiвських дорогах лiквiдують ямковiсть — Будівельний портал ПрофіДОМ

На старокостянтинiвських дорогах лiквiдують ямковiсть — Будівельний портал ПрофіДОМ

На старокостянтинiвських дорогах лiквiдують ямковiсть — Будівельний портал ПрофіДОМ

Вiд початку поточного тижня, завдяки сприятливим погодним умовам початку вересня, пiдрядники приступили до покращення безпеки дорожнього руху у Хмельницькiй областi.

Наразi ремонтнi бригади працюють над лiквiдацiєю аварiйної ямковостi та вибоїн поблизу Старокостянтинова на автошляху Т-06-12 Звягель — Полонне — Старокостянтинiв. Як i зазвичай, на дiлянках виконання ремонтних робiт проводиться вiдбiр зразкiв асфальтобетонних сумiшей для лабораторного контроль якостi матерiалiв.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, на перiод воєнного стану на замовлення Служби вiдновлення у Хмельницькiй областi здiйснюється виключно експлуатацiйне утримання основних логiстичних маршрутiв, якими вiдбувається постачання товарiв гуманiтарного призначення та маршрутiв, якi працюють для забезпечення потреб вiйська. Капiтальнi ремонти та будiвництва не проводяться, адже усi фiнансовi ресурси країни зараз максимально спрямованi на пришвидшення Перемоги над агресором.

Оставить комментарий