Вы просматриваете: Главная > Статьи > На Шулявцi демонтують МАФи вiдремонтують сквер — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Шулявцi демонтують МАФи вiдремонтують сквер — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Шулявцi демонтують МАФи вiдремонтують сквер — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Берестейському проспектi уздовж станцiї метро «Шулявська» триває демонтаж МАФiв та розпочато капiтальний ремонт скверу. Демонтували вже близько двох десяткiв тимчасових споруд. Це частина системної роботи для впорядкування територiї вздовж Берестейського проспекту, який є однiєю з найбiльших транспортних магiстралей столицi. Про це пiд час iнспекцiї робiт повiдомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Вiн зауважив, що мiськi служби здiйснюють демонтаж незаконних споруд, а також, вiдповiдно до рiшення Ради оборони мiста Києва, розчищають евакуацiйнi шляхи бiля станцiй метрополiтену. Адже пiдземнi станцiї метрополiтену є надiйним укриттям пiд час повiтряних тривог.
«В умовах вiйни безпека людей — на першому мiсцi. Крiм того, очевидною є необхiднiсть створення в центральнiй частинi мiста зелених територiй iз вiдповiдним плануванням для цивiлiзованого вiдпочинку. Маємо привести територiї бiля метро у вiдповiднiсть до вимог безпеки та суспiльного запиту», — сказав Петро Пантелеєв.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, вiн наголосив, що принциповою позицiєю мiста є те, що пiсля демонтажу МАФiв локацiї прибирають, ремонтують та перетворюють на громадськi простори. Вже незабаром такi вiдремонтованi територiї для киян вiдкриють i на Шулявцi, i бiля станцiї метро «Героїв Днiпра».

Оставить комментарий