Вы просматриваете: Главная > Статьи > На шляхопроводi зi Львова у бік Iвано-Франкiвської областi вiдкрили рух транспорту — Будівельний портал ПрофіДОМ

На шляхопроводi зi Львова у бік Iвано-Франкiвської областi вiдкрили рух транспорту — Будівельний портал ПрофіДОМ

На шляхопроводi зi Львова у бік Iвано-Франкiвської областi вiдкрили рух транспорту — Будівельний портал ПрофіДОМ

На дворiвневiй транспортнiй розв’язцi автомобiльних дорiг М-06 Київ — Чоп та Н-09 Мукачево — Iвано-Франкiвськ — Львiв вiдкрито рух для автотранспорту. Водiям бiльше не доведеться стояти в заторах по кiлька годин.

«Проведення ремонтних робiт на шляхопроводi було вкрай необхiдним. Це дозволило нам забезпечити комфортний та безпечний проїзд автомобiлiв на транспортнiй розв’язцi. Споруда з’єднує мiсто Львiв з автодорогою нацiонального значення в сторону Iвано-Франкiвської областi. Щодоби тут курсує близько 20 тис. авто, третина з яких —  вантажiвки.  Через значне навантаження на переправi було зруйновано тротуари та балки, елементи яких при падiннi могли пошкодити автомобiлi, що рухаються трасою М-06 Київ — Чоп», — повiдомляє керiвник Служби вiдновлення та розвитку iнфраструктури у Львiвськiй областi Олег Береза.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, на об’єктi провели демонтаж пошкоджених елементiв споруди, вiдновили тротуари, встановили нове перильне та бар’єрне огородження, виконали роботи з ремонту балок, зрiзали пошкоджений шар дорожнього покриття та влаштували новий шар асфальтобетону на проїзнiй частинi, нанесли дорожню розмiтку та встановили дорожнi знаки.
Шляхопровiд через автомобiльну дорогу М-06 Київ-Чоп довжиною понад 55 метри зведено у 1964 р. У 2019 р., пiсля проведення обстеження споруди фахiвцями, встановлено V (непрацездатний) експлуатацiйний стан переправи.
Ремонтнi роботи виконали в рамках експлуатацiйного утримання.

Оставить комментарий