Вы просматриваете: Главная > Статьи > На реставрацiї головного корпусу ЛНУ iм. Франка вкрали грошi — Строительный портал ПрофиДОМ

На реставрацiї головного корпусу ЛНУ iм. Франка вкрали грошi — Строительный портал ПрофиДОМ

На реставрацiї головного корпусу ЛНУ iм. Франка вкрали грошi — Строительный портал ПрофиДОМ

Шевченкiвський районний суд Львова обрав запобiжний захiд у виглядi особистого зобов’язання Богдану Гавриляку, який є директором пiдприємства «Будремсервiс». Ця компанiя займалася реставрацiєю головного корпусу Львiвського нацiонального унiверситету iменi Iвана Франка, i слiдчi пiдозрюють, що Богдан Гавриляк пiдробив акти виконаних робiт, через що його фiрма отримала майже 775 тис. грн. за невиконанi роботи. Про це стало вiдомо з Єдиного державного реєстру судових рiшень.

Запобiжний захiд стосовно Богдана Гавриляка дiятиме до 13 травня. Щоправда, прокурори просили для нього нiчний домашнiй арешт, але суд вирiшив, що особистого зобов’язання буде достатньо. Також суд на попереднiх засiданнях вiдхилив прохання прокурорiв у вiдстороненнi пiдозрюваного з посади, повiдомляють «Нашi.Грошi. Львiв».
Iсторiя з реставрацiєю головного корпусу ЛНУ iм. I. Франка почалася у 2018 р. Тодi цим теж займався «Будремсервiс», отримавши пiдряд на 75,8 млн. грн. Будiвельнi роботи планували завершити до кiнця 2019 р., але спочатку завадив брак фiнансування, а потiм — пандемiя. Договiр продовжували додатковими угодами, але зрештою роботи виконали лише на 51,6 млн. грн. i у 2021 роцi сторони за взаємною згодою розiрвали договiр через коригування проєктно-кошторисної документацiї.
Але головний корпус ЛНУ iм. I. Франка все одно не залишили без повноцiнної реставрацiї та оголосили новий тендер 23 квiтня 2021 р. на загальну суму майже 58 млн. грн. Вже через мiсяць договiр пiдписали з тим же «Будремсервiсом», хоч компанiя насправдi почала працювати ще навiть до оголошення тендеру.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, досудове розслiдування встановило, що вже пiд час другої реставрацiї корпусу Богдан Гавриляк пiдробив 8 актiв приймання виконаних будiвельних робiт, через що «Будремсервiс» отримав зайвих майже 775 тис. грн. за невиконанi роботи.

Оставить комментарий