Вы просматриваете: Главная > Статьи > На прикордоннiй дорозi Чернiвецької областi ремонтують важливi мости — Будівельний портал ПрофіДОМ

На прикордоннiй дорозi Чернiвецької областi ремонтують важливi мости — Будівельний портал ПрофіДОМ

На прикордоннiй дорозi Чернiвецької областi ремонтують важливi мости — Будівельний портал ПрофіДОМ

Одним з основних завдань експлуатацiйного утримання дорожньої iнфраструктури Чернiвецької областi є ремонт мостiв, якi мають критичне значення для збереження безпечного проїзду автошляхами. Наразi лагодять двi штучнi споруди, що у селi Молниця на дорозi Т-26-04 Чернiвцi — Герца — КПП «Дякiвцi». Автошляху, який є частиною важливого логiстичного маршруту — пiд’їзду до кордону з Румунiєю.

П’ятиметровий залiзобетонний мiст побудований у 1962 р., остання реконструкцiя проводилась у 1980 р. З того моменту жодних серйозних ремонтних робiт не виконувалось. Споруду пiдтримували у проїзному станi коштом з експлуатацiйного утримання. А пiд час цьогорiчного обстеження було виявлено значну корозiю арматури, вилуговування бетону та вiдсутнє належне водовiдведення. Тож вирiшили термiново провести аварiйно-вiдновлювальнi заходи.
Що зроблено: пiдсилено фундаменти опор, зокрема, їх заармували та забетонували, вiдновлено крiплення дна русла та влаштовано бараж, виконанi роботи з водовiдведення, встелено нове асфальтобетонне покриття та вiдремонтувало металеве бар’єрне огородження.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, шестиметровий мiст знаходиться за кiлометр вiд попереднього об’єкта. I на ньому також були зафiксованi значнi пошкодження. За 60 рокiв експлуатацiї прогонова будова цiєї мостової споруди зазнала руйнувань. Зокрема, зафiксованi сколи бетону плит, висипання цементного розчину вздовж стикiв плит, перезволоження бетону через порушення гiдроiзоляцiї на стиках. Щоб продовжити термiн експлуатацiї моста, розпочали аварiйно-вiдновлювальнi роботи.
Для зручностi учасникiв дорожнього руху пiдрядна органiзацiя розпочала вiдновлення моста з його поверхнi — влаштувала нове асфальтобетонне покриття. Наразi ремонтна бригада розчистила пiдмостове русло, аби мати доступ до фундаментiв опор. Наступним етапом стане армування та бетонування прогонової будови моста.
Пiдрядна органiзацiя — ДП «Чернiвецький облавтодор».

Оставить комментарий