Вы просматриваете: Главная > Статьи > На пiдходi до Хмельницького ремонтують шляхопровiд через залiзницю — Будівельний портал ПрофіДОМ

На пiдходi до Хмельницького ремонтують шляхопровiд через залiзницю — Будівельний портал ПрофіДОМ

На пiдходi до Хмельницького ремонтують шляхопровiд через залiзницю — Будівельний портал ПрофіДОМ

В рамках експлуатацiйного утримання розпочато ремонтно-вiдновлювальнi роботи на шляхопроводi через залiзницю на дiлянцi автодороги М-30 Стрий — Iзварине: захiдний пiд’їзд до мiста Хмельницького, поблизу села Шаровечка.

Наразi, пiд час пiдготовчих робiт, здiйснено вирiзку порослi, проведено попереднi земельнi роботи, триває бетонування поясу опори насипу.
Загалом у планах — бетонування конусiв штучної споруди, замiна деформацiйних швiв прогонової будови, замiна гiдроiзоляцiї, перевлаштування асфальтобетонного покриття на проїзнiй частинi, у два шари, загальною товщиною 17 см, ремонт тротуарної частини, ремонт та часткова замiна металевого бар’єрного огородження.
43,6-метрова штучна споруда була зведена ще у 1986 р., з того часу повноцiнно не ремонтувалась. Має 1,5-метрову тротуарну частину з обох бокiв.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, за результатами iнженерно-технiчного обстеження переправа вiднесена до 4-го експлуатацiйного стану (обмежено працездатна), в звязку iз чим було прийнято рiшення про проведення ремонту задля пiдтримання на належному рiвнi безпеки дорожнього руху на дiлянцi однiєї з ключових транспортних артерiй областi.

Оставить комментарий