Вы просматриваете: Главная > Статьи > На найдовшiй схiдно-захiднiй дорозi закривають шляхопровiд — Будівельний портал ПрофіДОМ

На найдовшiй схiдно-захiднiй дорозi закривають шляхопровiд — Будівельний портал ПрофіДОМ

На найдовшiй схiдно-захiднiй дорозi закривають шляхопровiд — Будівельний портал ПрофіДОМ

Стартує капiтальний ремонт шляхопроводу на автомобiльнi дорозi М-30 Стрий — Iзварине поблизу селища Пантаївка.

Шляхопровiд збудовано у 1965 р., i вiн жодного разу капiтально не ремонтувався, окрiм поточного ремонту покриття у 2017 р. Наразi шляхопровiд перебуває у четвертому дискретному станi, «обмежено працездатний». Протяжнiсть шляхопроводу — 40 метрiв, а ширина — 7 метрiв. Мiст є складовою частиною дороги з найiнтенсивнiшим рухом транспорту.
Дорога М-30 є найдовшою в країнi, яка сполучає захiд та схiд. У перiод воєнного стану вона стала найважливiшим логiстичним маршрутом, адже саме по нiй евакуювалося населення з зони бойових дiй, перевозяться вантажi, курсує до 10 тис. одиниць транспорту на добу. Саме тому важливо тримати весь маршрут у безаварiйному станi, з мiцними та надiйними мостами i шляхопроводами.
Проект передбачає широкий комплекс робiт, який будуть виконувати пiд закритим рухом. Тож на час ремонту транспорт курсуватиме за схемою об’їзду.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, легковий, пасажирський i iнший транспорт буде скеровано по тимчасовiй об’їзнiй дорозi паралельно самому шляхопроводу через залiзницю. Вiдповiдно, ймовiрнi незначнi затори у зв’язку з рухом поїздiв. На переїздi вже влаштовано семафор, який i регулюватиме рух.
Завершити роботи н шляхопроводi планують до кiнця року.

Оставить комментарий