Вы просматриваете: Главная > Статьи > На мiсцi МАФiв у Києвi зроблять сучасний сквер — Будівельний портал ПрофіДОМ

На мiсцi МАФiв у Києвi зроблять сучасний сквер — Будівельний портал ПрофіДОМ

На мiсцi МАФiв у Києвi зроблять сучасний сквер — Будівельний портал ПрофіДОМ

Мер Києва Вiталiй Кличко перевiрив разом iз главами РДА та керiвниками деяких комунальних пiдприємств, як наводять лад у районах столицi. А також оглянув, як тривають роботи з облаштування нового скверу поблизу станцiї метро «Героїв Днiпра» в Оболонському районi, де прибрали МАФи. Зокрема, Вiталiй Кличко вiдвiдав кiлька локацiй у Подiльському районi.

«Столична влада продовжує контролювати, як наводять лад у мiстi. Навiть в умовах вiйни ми дбаємо про благоустрiй столицi та комфорт її мешканцiв. Сьогоднi ми iнспектуємо Подiльський район. Особливу увагу звертаємо на виявленi звалища, занедбанi захаращенi територiї. Кожен голова району та керiвники профiльних служб вiдповiдають за санiтарний стан у районi i не повиннi  допускати утворення антисанiтарiї. Незалежно вiд того, хто балансоутримувач — приватна чи комунальна структура. Керiвництво району має зобов’язати їх виконати свою роботу!» — наголосив Вiталiй Кличко.
Вiн зазначив, що столична влада через iнспекторiв з благоустрою системно перевiрятиме та контролюватиме виконання цих завдань. На кожного, хто iгноруватиме виконання свої обов’язкiв, чекатиме вiдповiдальнiсть, зокрема штраф.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, мер Києва також перевiрив, як тривають роботи на локацiї поблизу станцiї метро «Героїв Днiпра» в Оболонському районi. Департамент мiського благоустрою нещодавно демонтував там 66 МАФiв. Сьогоднi на їхньому мiсцi будують новий сквер з гарною i зручною iнфраструктурою. Зокрема, на територiї скверу буде встановлена пергола, висадять сакури, дерева з ажурною кроною. Ввечерi на головнiй алеї дерева будуть пiдсвiченi. Зручним це мiсце буде i для маломобiльних верств населення.
«Це системна робота мiста, коли розчищаються та облаштовуються входи i виходи до станцiй метрополiтену. Адже пiдземнi станцiї метрополiтену є укриттями пiд час повiтряних тривог. I важливо, щоб шляхи до них були вiльними та безпечними», — пiдкреслив Вiталiй Кличко.
Мер столицi нагадав, що вже облаштованi зеленi територiї на бульварi Миколи Мiхновського, бiля станцiї метро «Полiтехнiчний iнститут» та на вулицi Вишгородськiй —  теж на мiсцях, де демонтували МАФи. Також активно тривають роботи зi створення гарного громадського простору з озелененням бiля станцiї метро «Шулявська».

Оставить комментарий