Вы просматриваете: Главная > Статьи > На львiвськiй дорозi ремонтують 59-лiтнiй мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

На львiвськiй дорозi ремонтують 59-лiтнiй мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

На львiвськiй дорозi ремонтують 59-лiтнiй мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

Вiдновлення аварiйних мостових переходiв на автошляхах державного значення — одне з прiоритетних завдань для Служби вiдновлення.

Ремонтнi роботи ведуться на спорудi через рiчку Боберка на дорозi Н-09 Мукачево — Рахiв — Богородчани — Iвано-Франкiвськ — Рогатин — Бiбрка — Львiв у селi Соколiвка.
Дорога Н-09 з’єднує мiж собою три областi Захiдної України, а саме Львiвську, Iвано-Франкiвську та Закарпатську, та є однiєю з ключових транспортних артерiй Львiвщини та країни в цiлому.
Цим маршрутом щодоби курсує кiлька тисяч авто, тож  забезпечення належного проїзду є вкрай важливим, особливо в умовах вiйни.
«Збудована у 1964 р. 24-метрова переправа перебувала в IV аварiйному станi. Значне навантаження впродовж 59 рокiв на споруду суттєво вплинуло на її експлуатацiйну властивiсть. Тут спостерiгалося чимало руйнувань i деформацiй. Зокрема, проламування балок на проїзднiй частинi, вiдсутнiсть перехiдних плит та лежнiв, руйнування балок прогонової будови та перильного огородження, вiдсутнiсть тротуарiв та бар’єрного огородження. Загалом, на дорозi Н-09 Служба вiдновлення планує вiдремонтувати всi аварiйнi мостовi споруди у поточному роцi», — повiдомив Олег Береза, керiвник Служби вiдновлення та розвитку iнфраструктури у Львiвськiй областi.
Зараз служба виконує наступнi роботи: землянi роботи, демонтаж зруйнованої прогонової будови i крайнiх трьох метрових ригелiв, монтаж ригелiв, шкафних стiнок, лежнiв та перехiдних плит, влаштували укоси насипiв пiд мостом, встановили прогонову будову з плит та армували накладну плиту. Пiсля чого служба розпочне ремонт паль та iснуючих ригелiв, встановлення тротуарiв, влаштування гiдроiзоляцiї, укладання конструктивних шарiв, асфальтобетонного покриття, влаштування перильного та бар’єрного огородження, нанесення дорожньої розмiтки та встановлення дорожнiх знакiв.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, роботи проводять в рамках експлуатацiйного утримання. Наразi дорожня технiка та робiтники працюють на однiй частинi переправи, пiсля чого вiдремонтуємо i iншу частину споруди.
На об’єктi органiзовано реверсивний рух автомобiльного транспорту.

Оставить комментарий