Вы просматриваете: Главная > Статьи > На Львiвщинi через ремонт перекрили рух мостом — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Львiвщинi через ремонт перекрили рух мостом — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Львiвщинi через ремонт перекрили рух мостом — Будівельний портал ПрофіДОМ

Поблизу села Лисовичi на дорозi Н-10 Стрий — Iвано-Франкiвськ — Чернiвцi — Мамалига розпочали ремонт мостового переходу через рiчку Бережниця.

У зв’язку iз ремонтом моста закрили проїзд на дiлянцi дороги Н-10 на об’їзнiй дорозi Моршина.
Об’їзд дiлянки ремонту для легкового транспорту можливий вулицею Iвана Франка по дiлянцi дороги Пiд’їзд до мiста Моршина.
«Переправу збудовано у 1957 р., її реконструкцiю провели у 1964 р. З цього часу впродовж 59 рокiв споруду капiтально не ремонтували. Належний стан для проїзду транспорту забезпечували в рамках експлуатацiйного утримання. Станом на сьогоднi термiн безаварiйної експлуатацiї вичерпано. Подальша експлуатацiя споруди може призвести до її руйнування», — зазначає Олег Береза, керiвник Служби вiдновлення та розвитку iнфраструктури у Львiвськiй областi.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, у процесi ремонту проведуть такi роботи:
— влаштують перехiднi плити та лежнi;
— встановлять пiдпiрнi стiни;
— вiдновлять конуси;
— влаштують прогонову будову з базальтової арматури;
— вiдремонтують ригелi колон та плити прогоновi
— укладуть нове асфальтобетонне покриття;
— забезпечать водовiдведення;
— нанесуть дорожню розмiтку.
Завершити ремонт моста планують до 15 грудня.

Оставить комментарий