Вы просматриваете: Главная > Статьи > На Летичiвщинi запрацювало зовнiшнє дорожнє освiтлення — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Летичiвщинi запрацювало зовнiшнє дорожнє освiтлення — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Летичiвщинi запрацювало зовнiшнє дорожнє освiтлення — Будівельний портал ПрофіДОМ

В звязку iз зменшенням тривалостi свiтлого часу доби до Служби вiдновлення збiльшилась кiлькiсть звернень щодо запуску освiтлювальних приладiв на вiдрiзку автомобiльної дороги М-30 Стрий — Умань — Днiпро — Iзварине, що сполучає Летичiвщину iз Вiнниччиною.

Попри те, що вiдремонтована у 2020-2022 рр. дiлянка добре обладнана усiма необхiдними засобами органiзацiї дорожнього руху та орiєнтування на проїзнiй частинi, такими як: дорожнi знаки, бар’єрне огородження та горизонтальна дорожня розмiтка зi свiтлоповертаючими елементами на них, потреба у зовнiшньому освiтленi все ж є.
Вiд сьогоднi, на вiдрiзку мiжнародного маршруту М-30, вiд села Голоскiв до адмiнiстративної межi з Вiнницькою областю, розпочне повноцiнно функцiонувати зовнiшнє дорожнє освiтлення та увiмкнено свiтлофорне регулювання дорожнього руху.
Пiдрядники наразi проводять кiнцевi налаштування та увiмкнення на 14 дiлянках. Сумарна протяжнiсть освiтлених вiдрiзкiв автодороги тут становить 17,765 км, на яких встановлено 710 електроопор з 757 свiтильниками.
Крiм того, завтра запрацює i 7 свiтлофорних об’єктiв (груп свiтлофорiв), якi регулюватимуть черговiсть руху конфлiктуючих транспортних потокiв або транспортних i пiшохiдних потокiв. З них:
— 6 у селищi Летичiв (з автоматичним перемиканням свiтло-колорьового оповiщення);
— 1 у селi Голоскiв (з кнопковим перемиканням свiтло-колорьового оповiщення).
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, загалом на вказанiй дiлянцi пiдрядниками встановлено 63 транспортних та 48 пiшохiдних свiтлофори.
Якiсне дорожнє освiтлення є одним iз ключових елементiв у комплексi заходiв забезпечення безпеки дорожнього руху, адже воно пiдвищує продуктивнiсть зорового апарату i iстотно впливає на зниження кiлькостi дорожньо-транспортних пригод.
Введення в експлуатацiю зовнiшнього дорожнього освiтлення та свiтлофорiв — це передостаннiй етап перед повноцiнним введенням в експлуатацiю 40,82 км дiлянки автошляху М-30 Стрий — Iзварине, яка вiдремонтована турецьким пiдрядником за кошти мiжнародних фiнансових органiзацiй в рамках Програми пiдвищення безпеки дорожнього руху на мiжнародних маршрутах.
Найближчим часом в межах вказаної дiлянки, мiж селами Вербка та Дякiвцi, повноцiнно запрацює ще одна система динамiчного зважування в русi великовагового транспорту Weight-In-Motion.

Оставить комментарий