Вы просматриваете: Главная > Статьи > На iвано-франкiвськiй дорозi лiквiдують вибоїни та ремонтують мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

На iвано-франкiвськiй дорозi лiквiдують вибоїни та ремонтують мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

На iвано-франкiвськiй дорозi лiквiдують вибоїни та ремонтують мiст — Будівельний портал ПрофіДОМ

В Iвано-Франкiвськiй областi Служба вiдновлення працює в Тлумацькiй, Городенкiвськiй i Косiвськiй громадах на рiзних дiлянках дороги Р-20 Тязiв — Старi Кути, якi капiтально не вiдновлювалися протягом останнiх рокiв. Лiквiдацiю вибоїн проводять гарячим асфальтобетоном, а дрiбнiших — пневмо-струменевим методом iз використанням бiтумної емульсiї та щебню вiдповiдної фракцiї.

Перевiрку використаних матерiалiв на вiдповiднiсть нормативним показникам здiйснює лабораторiя з контролю якостi i виробництва Служби вiдновлення.
На цiй же дорозi у селi Гончарiвка працюють на мосту, де сталися пошкодження внаслiдок ДТП: служба вiдновлює перильне огородження, влаштовує колесовiдбiй та розчищає пiдмостове русло.  
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, на державних дорогах Iвано-Франкiвщини тривають й iншi роботи задля безпеки дорожнього руху, зокрема покращення видимостi дорожнiх знакiв, нанесення горизонтальної розмiтки, вирубування порослi на узбiччях тощо.

Оставить комментарий