Вы просматриваете: Главная > Статьи > На Iвано-Франкiвщинi першочергово забезпечують логiстичнi шляхи — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Iвано-Франкiвщинi першочергово забезпечують логiстичнi шляхи — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Iвано-Франкiвщинi першочергово забезпечують логiстичнi шляхи — Будівельний портал ПрофіДОМ

Начальник Служби вiдновлення та розвитку iнфраструктури в Iвано-Франкiвськiй областi Василь Буджак розповiв про виконання державних завдань iз пiдтримки критичної iнфраструктури та ситуацiї iз ремонтом дiлянки дороги Т-09-04 Озеряни — Кути в Заболотiвськiй громадi.

«Одним iз головних завдань Служби вiдновлення є захист об’єктiв критичної iнфраструктури та забезпечення функцiонування основних логiстичних маршрутiв областi: продовжуємо пiдтримувати дороги державного значення, мости i шляхопроводи в належному експлуатацiйному станi. Для суспiльства та громадськостi ми завжди вiдкритi, проте в  умовах воєнного стану є певнi обмеження на iнформацiю та  висвiтлення нашої роботи», — сказав вiн.
У прифронтових та деокупованих регiонах триває ремонт пошкоджених ворогом дорiг i мостiв. На виконання завдань Державного агентства вiдновлення та розвитку iнфраструктури України будiвельнi бригади з Iвано-Франкiвщини так само працюють на пошкоджених ворожими атаками об’єктах.
«Прiоритети Агентства вiдновлення та регiональних служб — забезпечення логiстики для посилення обороноздатностi нашої держави, важливо, щоб працювали гуманiтарнi та евакуацiйнi коридори. Наша робота спрямована на першочергове обслуговування автошляхiв мiжнародного, нацiонального та регiонального значення. А в межах Iвано-Франкiвщини виокремлюємо питання належного експлуатацiйного утримання мостових переходiв. Вiд початку року завдяки проведеним ремонтним роботам продовжено термiн експлуатацiї понад десяти таких штучних споруд, що вкрай важливо в умовах воєнного стану», — сказав Василь Буджак.
Попри те, що iз 2014 р. країна перебувала в умовах росiйської агресiї та ведення антитерористичної операцiї, службi впродовж 2015-2021 рр. вдалося вiдновити майже всю мережу дорiг державного значення областi, якi нинi забезпечують необхiдну логiстику.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, дорога Т-09-04 Озеряни — Кути зi статусу мiсцевої передана в державне управлiння у сiчнi 2022 р., за пiвтора мiсяцi до повномасштабної вiйни. Вона перебувала в жахливому станi, але служба готувалася до її оновлення. Був виготовлений проект на поточний ремонт та укладений договiр з пiдрядною органiзацiєю на проведення робiт.
«Ця дорога мала б такий же вигляд, як i 90% усiх автошляхiв державного значення Iвано-Франкiвщини. Що стосується тих 10% дорiг, якi на теперiшнiй час, справдi, потребують капiтальних видаткiв, зокрема, й дiлянка Т-09-04 в Заболотiвськiй громадi, — працюємо над тим, щоб утримувати їх у проїзному станi», — пiдсумував Василь Буджак.

Оставить комментарий