Вы просматриваете: Главная > Статьи > На дорогах державного значення Чернiвецької областi покращують рiвень безпеки — Будівельний портал ПрофіДОМ

На дорогах державного значення Чернiвецької областi покращують рiвень безпеки — Будівельний портал ПрофіДОМ

На дорогах державного значення Чернiвецької областi покращують рiвень безпеки — Будівельний портал ПрофіДОМ

З метою пiдвищення вiзуальної орiєнтацiї водiїв транспортних засобiв та уваги учасникiв дорожнього руху оновили розмiтку на таких логiстичних маршрутах: М-19 Доманове — Ковель — Чернiвцi — Тереблече, Н-03 Житомир — Чернiвцi, Н-10 Стрий — Iвано-Франкiвськ — Чернiвцi — Мамалига та Р-63/Н-03/ — Вартикiвцi — контрольно-пропускний пункт «Сокиряни» з пiд’їздом до КПП «Росошани» та КПП «Кельменцi» у Чернiвецькiї областi.

Роботи з нанесенням дорожнього маркування в областi тривають. Наразi спецмашини пiдрядника працюють на автошляху Р-62 Криворiвня — Усть-Путила — Старi Кути — Вижниця — Сторожинець — Чернiвцi у межах Сторожинецької ОТГ.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, першочергово оновлюють розмiтку на автошляхах, якi є частиною логiстичного маршруту руху гуманiтарних вантажiв, й тих дорогах, що сполучають Україну з Румунiєю та Республiкою Молдова.
Попередньо на цих автошляхах була лiквiдована ямковiсть та виконанi додатковi заходи з експлуатацiйного утримання. Йдеться, зокрема, про покiс трави на узбiччях, ремонт бар’єрного металевого огородження, роботи iз забезпечення видимостi дорожнiх знакiв. По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, оновлена розмiтка виконана з використанням сучасних матерiалiв, якi мають пiдвищену стiйкiсть до стирання i впливу погодних умов.

Оставить комментарий