Вы просматриваете: Главная > Статьи > На дорогах Чернiвецької областi поновили розмiтку — Будівельний портал ПрофіДОМ

На дорогах Чернiвецької областi поновили розмiтку — Будівельний портал ПрофіДОМ

На дорогах Чернiвецької областi поновили розмiтку — Будівельний портал ПрофіДОМ

У Чернiвецькiй областi на основних транспортних коридорах, автошляхах з найбiльшою iнтенсивнiстю руху оновили розмiтку. Завершенi роботи з нанесення дорожнього маркування на трасах М-19 Доманове — Ковель — Чернiвцi — Тереблече та Н-03 Житомир — Чернiвцi. Уся протяжнiсть мiжнародної траси М-19 в межах Чернiвецької областi, а це майже 100 км, вже зi «свiжим» дорожнiм маркуванням.

Аналогiчнi роботи були проведенi на майже 80 кiлометрах вiд Хмельниччини до столицi Буковини, на автошляху Н-03 Житомир — Чернiвцi.
Оновлена розмiтка виконана з використанням сучасних матерiалiв, якi мають пiдвищену стiйкiсть до стирання i впливу погодних умов.
На замовлення Служби вiдновлення пiдрядна органiзацiя оновлює розмiтку на дорозi Н-10 Стрий — Iвано-Франкiвськ — Чернiвцi — Мамалига. Роботи стартували вiд межi з Iвано-Франкiвською областю. Наразi спецмашини працюють у межах Боянської ОТГ. Попередньо на цих автошляхах завершили роботи з лiквiдацiї ямковостi та деформацiй дорожнього покриття, замiнили пошкодженi знаки.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, на черзi — оновлення найважливiших елементiв на регiональних дорогах державного значення:
— Р-63/Н-03/ — Вартикiвцi — контрольно-пропускний пункт «Сокиряни» з пiд’їздом до КПП «Росошани» та КПП «Кельменцi»;
— Р-62 Криворiвня — Усть-Путила — Старi Кути — Вижниця — Сторожинець — Чернiвцi.
Роботи з оновлення розмiтки виконується в межах експлуатацiйного утримання.

Оставить комментарий