Вы просматриваете: Главная > Статьи > На чернiвецьких дорогах поновили 300 км розмiтки — Будівельний портал ПрофіДОМ

На чернiвецьких дорогах поновили 300 км розмiтки — Будівельний портал ПрофіДОМ

На чернiвецьких дорогах поновили 300 км розмiтки — Будівельний портал ПрофіДОМ

Служба вiдновлення докладає чимало зусиль, аби пiдвищити рiвень безпеки на основних транспортних артерiях Чернiвецької областi. На дорогах загального користування державного значення областi поновлюються пiшохiднi переходи та поздовжнi лiнiї, що роздiляють транспортнi потоки протилежних напрямкiв.

Наразi оновлюють горизонтальну розмiтку на автодорозi Р-63/Н-03/ — Вартикiвцi — контрольно-пропускний пункт «Сокиряни» з пiд’їздом до КПП «Росошани» та КПП «Кельменцi». Цей автошлях є стратегiчним, адже прямує до кордону з Республiкою Молдова.
Роботи з нанесення та оновлення дорожньої розмiтки тривають i найближчим часом будуть проведенi й на автошляху Р-62 Криворiвня — Усть-Путила — Старi Кути — Вижниця — Сторожинець — Чернiвцi.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, цьогорiч у межах експлуатацiйного утримання за наявного фiнансування зроблено: нанесено горизонтальну розмiтку на понад 300 км дорiг, поновлено фарбу на 314 пiшохiдних переходах, встановлено та замiнено на новi 303 дорожнiх знакiв, вiдремонтовано 3 кiлометри бар’єрного огородження, встановлено свiтлофорний об’єкт зi звуковим сигналом, очищено вiд порослi 98 км придорожнiх смуг та узбiч.

Оставить комментарий