Вы просматриваете: Главная > Статьи > На Чернiгiвщинi вiдновлять зруйнований мiст через Десну — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Чернiгiвщинi вiдновлять зруйнований мiст через Десну — Будівельний портал ПрофіДОМ

На Чернiгiвщинi вiдновлять зруйнований мiст через Десну — Будівельний портал ПрофіДОМ

Агентство вiдновлення вiдбудовує 300-метровий мiст через рiчку Десна, який забезпечить транспортне сполучення Корюкiвського району iз центральною частиною областi. Вiн має критичне значення для мешканцiв громад та прилеглих населених пунктiв.

Мiст був зруйнований у березнi 2022 р., а пiсля деокупацiї областi та зниження рiвня води у Деснi його обстежили фахiвцi та демонтували залишки конструкцiй. Для забезпечення сполучення спочатку встановили понтон, проте пiд час зимового льодоходу роботу переправи довелося зупинити.
Зараз на об’єктi влаштовано новi опори та стартував монтаж балок прогонової будови. Новий мiст буде повнiстю вiдповiдати сучасним вимогам транспортних навантажень.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, завершити будiвельнi роботи й вiдкрити рух мостом планується до кiнця року.
У Чернiгiвськiй областi внаслiдок повномасштабного вторгнення зруйновано 27 штучних споруд. Капiтально вiдбудовано 5 мостiв та встановлено 2 металевi модульнi мости за сприяння французької гуманiтарної мiсiї.
Ще на 8 локацiях тривають будiвельнi роботи.

Оставить комментарий