Вы просматриваете: Главная > Статьи > Мешканцi Днiпра заборгували понад 800 млн. грн. за воду — Будівельний портал ПрофіДОМ

Мешканцi Днiпра заборгували понад 800 млн. грн. за воду — Будівельний портал ПрофіДОМ

Мешканцi Днiпра заборгували понад 800 млн. грн. за воду — Будівельний портал ПрофіДОМ

Споживачi Днiпра за послугу водопостачання та водовiдведення завинили понад 800 млн. грн. Пiдприємство йде назустрiч боржникам i пропонує укласти договiр на реструктуризацiю. Для цього необхiдно звернутися до абонентського вiддiлу пiдприємства, який є у кожному районi мiста.

9 жовтня головний iнженер КП «Днiпроводоканал» Юрiй Рескаленко, який того дня був черговим по мiсту, перевiрив роботу абонвiддiлу у Соборному районi мiста.
«Наше пiдприємство продовжує надавати послугу водопостачання та водовiдведення у повному обсязi. Натомiсть маємо колосально велику суму заборгованостi наших абонентiв. Тому закликаємо мешканцiв Днiпра розрахуватися i не накопичувати боргiв», — прокоментував Юрiй Рескаленко.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, за словами начальницi абонентської служби «Днiпроводоканалу» Соборного району Ольги Хавлюк, мешканцi району заборгували 91 млн. грн.
«При укладаннi договору на реструктуризацiю дотримуємося iндивiдуального пiдходу. Спiлкуємося з боржником i визначаємо, на скiльки розбиваємо оплату. Але вимога по термiнах — не бiльше нiж на три роки. Водночас потрiбно сплачувати i поточнi рахунки», — зазначила Ольга Хавлюк.

Оставить комментарий