Вы просматриваете: Главная > Статьи > Львiв заплатить за оренду житла вже 40 мешканцiв пошкоджених будинкiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

Львiв заплатить за оренду житла вже 40 мешканцiв пошкоджених будинкiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

Львiв заплатить за оренду житла вже 40 мешканцiв пошкоджених будинкiв — Будівельний портал ПрофіДОМ

Виконавчий комiтет доповнив перелiк мешканцiв, якi отримуватимуть допомогу на оренду житла. Вiдтак вже 40 осiб, якi проживали в будинках на вул. Стрийськiй, 62, 64, 66, 68, отримуватимуть грошову допомогу вiд мiста, доти доки їхнi будинки не вiдновлять.

«Мешканцi 4 найбiльш зруйнованих ракетними обстрiлами, що трапились 6 липня, будинкiв на вул. Стрийськiй мають змогу отримувати вiд мiста компенсацiю на оренду житла. Для цього необхiднi документи вони подають у ЦНАП i тодi ми вносимо їх у перелiк. Сьогоднi рiшенням виконкому до цього перелiку включено ще 6 мешканцiв. Вiдтак, станом на сьогоднi, вже 40 осiб отримуватимуть вiд мiста кошти на оренду житла. Загалом у будинках №№62, 64, 66, 68 на вул. Стрийськiй було 58 квартир. Тому, очiкуємо, що мешканцi ще будуть звертатися. Ми будемо готувати черговi рiшення виконавчого комiтету i вносити цих мешканцiв у перелiк для надання допомоги. Допомога буде надаватися щомiсячно доти, доки не будуть вiдремонтованi i вiдновленi їхнi будинки. Отож, працюємо для того, щоб максимально допомогти мешканцям, якi постраждали», — наголосила Iрина Маруняк, заступниця мiського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, мешканець, який проживав в однокiмнатнiй квартирi отримуватиме виплату у сумi 10 тис. грн. Мешканець, який проживав у двокiмнатнiй квартирi, отримає 12 тис. грн., а власник зруйнованої трикiмнатної квартири —  15 тис. грн. Якщо ж мешканець, який проживав в однокiмнатнiй квартирi, винайме собi дво- чи трикiмнатну, то йому виплачуватимуть 10 тис. грн., а решту суми оренди вiд буде доплачувати сам.

Оставить комментарий