Вы просматриваете: Главная > Статьи > Компания «Шнейдер Электрик Украина» отмечает 25-летний юбилей

Компания «Шнейдер Электрик Украина» отмечает 25-летний юбилей

Как стало известно Национальной энциклопедии строительства ProfiDom.com.ua, компания «Шнейдер Электрик Украина» отмечает свое 25-летие. На мировом электротехническом рынке бренд Schneider Electric известен уже более 180 лет, однако, свою украинскую историю компания начала в 1994 году в Киеве.

Компания «Шнейдер Электрик Украина» отмечает 25-летний юбилей

К 2000 году «Шнейдер Электрик Украина» была представительством международной компании, в подлинном смысле этого слова — в компании работало всего три человека, а деятельность была сосредоточена на поставках отдельных компонентов и оборудования.

Компанія «Шнейдер Електрік Україна», лидер з цифрової трансформації, управління енергоспоживанням та автоматизації, відзначає своє 25-річчя. На світовому електротехнічному ринку бренд Schneider Electric відомий вже більше 180 років, проте свою українську історію компанія почала в 1994 році у Києві. До 2000 року «Шнейдер Електрік Україна» була представництвом міжнародної компанії в справжньому сенсі цього слова — в компанії працювало всього три людини, а діяльність була зосереджена на постачаннях окремих компонентів і обладнання.

Зараз же, через чверть століття після заснування, в «Шнейдер Електрік Україна» сформувалася сильна команда однодумців, яка допомагає будувати нову Україну, забезпечувати її енергетичну і цифрову безпеку. Компанія переорієнтовувалася на постачання комплексних рішень в області розподілу електроенергії, автоматизації промислових підприємств і центрів обробки даних, а також на технологічне оснащення житлових і комерційних будівель (починаючи від трансформаторів, управління освітленням, кондиціонуванням, енергозбереженням і закінчуючи розетками та вимикачами).

На сьогоднішній день, в офісах компанії в Києві, у Львові, Миколаєві і Дніпрі працюють близько 200 осіб. Окрім цього, на постійній основі співробітники знаходяться також в Кривому Розі, Дніпродзержинську, Харкові, Одесі і інших регіонах країни. Цього року керівництво компанії планує відкрити ще два офіси: у Одесі і Кривому Розі.

За 25 років «Шнейдер Електрік Україна» стала лідером серед гравців електротехнічного ринку у переліку найбільших платників податків України, зайнявши 306 місце в загальному рейтингу українських компаній.

Вже третій рік поспіль компанія демонструє стійкий та істотний приріст об’ємів продажів. Цьому сприяє розвинена партнерська мережа, яка налічує більше 40 системних інтеграторів, 30 щитовіків, 40 OEM-партнерів і 300 проектних організацій.

Варто відзначити, що «Шнейдер Електрік Україна» є одним з технологічних новаторів в системі глобального бренду Schneider Electric, забезпечуючи інновації на всіх рівнях — від обладнання до програмного забезпечення. Зі всіх країн Східної Європи саме Україну часто обирають для реалізації пілотних проектів — запуску нових продуктів. При цьому враховується високий технічний рівень українських фахівців, хороша вітчизняна інженерна школа і високі перспективи зростання. Розвиток кадрового потенціалу України — один із стратегічних пріоритетів «Шнейдер Електрік Україна».

Наразі на базі обладнання Schneider Electric створено більше двадцяти лабораторій в різних вишах країни. Крім того, у кінці 2018 року компанія відкрила в Києві власний сучасний учбово-демонстраційний центр Innovation Hub, в завдання якого входить підвищення кваліфікації працівників промислових підприємств, проектних організацій і компаній-партнерів «Шнейдер Електрік Україна». «Доступ до електроенергії є базовим правом кожної людини на рівні з такими принципами демократії, як свобода слова, віросповідання… Спираючись на цей принцип, ми вже 25 років робимо все можливе, щоб наші інноваційні цифрові рішення допомагали українському ринку освоювати кращі світові технології і практики в області електророзподілу, енергоменеджменту, енергозбереження і автоматизації», — сказав Михайло Бубнов, генеральний директор «Шнейдер Електрік Україна».

Читайте также: Новости Украины России и мира сегодня.

Оставить комментарий