Вы просматриваете: Главная > Статьи > Двi третини київських котельних зможуть працювати без електроенергiї — Будівельний портал ПрофіДОМ

Двi третини київських котельних зможуть працювати без електроенергiї — Будівельний портал ПрофіДОМ

Двi третини київських котельних зможуть працювати без електроенергiї — Будівельний портал ПрофіДОМ

У столицi на завершальнiй стадiї пiдготовка до опалювального сезону. У процесi проведення гiдравлiчних випробувань на теплових мережах мiста лiквiдували понад 2,2 тис. пошкоджень, що могли б статися взимку. Iз них 250 пошкоджень усунутi на трубопроводах великих дiаметрiв — пiвметра i бiльше. Про це пiд час пресбрифiнгу заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, вiн нагадав, що внаслiдок ворожих ударiв минулої зими було серйозно пошкоджено близько 63% обладнання, необхiдного для нормального й стабiльного проходження осiнньо-зимового перiоду. Тому завдання пiдготовки ускладнене необхiднiстю максимально можливого вiдновлення пошкодженого обладнання паралельно з виконанням планових робiт.
«Усi основнi роботи вже виконанi, на окремих об’єктах — на завершальнiй стадiї, адже ми не припиняємо працювати, поки дозволяє погода. Замiнюємо аварiйнi дiлянки мереж, проводимо вiдновлювальнi роботи на великих енергетичних об’єктах. Подбали також, щоб навiть за умови вiдсутностi електроенергiї працювали котельнi. Зi 157 котелень 100 мають можливiсть оперативного пiдключення до генераторiв. Також маємо арсенал мобiльних котелень, що можуть оперативно пiдтримувати тепло в таких закладах, як лiкарнi, пологовi будинки. Тобто оснащення котельних, насосних станцiй, бюветних комплексiв та iнших об’єктiв критичної iнфраструктури джерелами альтернативного живлення не припиняється», — сказав Петро Пантелеєв.

Оставить комментарий