Вы просматриваете: Главная > Статьи > До пункту пропуску "Шепiт — Iзвоареле-Сучевей" ремонтують дорогу — Будівельний портал ПрофіДОМ

До пункту пропуску "Шепiт — Iзвоареле-Сучевей" ремонтують дорогу — Будівельний портал ПрофіДОМ

До пункту пропуску "Шепiт - Iзвоареле-Сучевей" ремонтують дорогу — Будівельний портал ПрофіДОМ

Розбудова прикордонної дорожньої iнфраструктури — це один iз прiоритетних напрямкiв Служби вiдновлення та розвитку iнфраструктури у Чернiвецькiй областi.

Наразi триває реконструкцiя 2 км дороги Т-26-01 Чернiвцi — Вашкiвцi — Путила — КПП «Руська» з пiд’їздом до КПП «Шепiт», котрий прямує до пункту пропуску «Шепiт — Iзвоареле-Сучевей». Згiдно iз проектом, ремонтно-будiвельнi роботи проводяться на двох мостах, якi є складовою дороги Т-26-01: верховому та низовому. Протяжнiсть верхового — майже 11,5 метрiв, а низового — 8 м.
На низовому мостi, який був повнiстю розiбраний, пiдрядник завершує влаштовувати деформацiйнi шви та вже розпочав пiдготовчi роботи для бетонування залiзобетонної монолiтної плити. Пiсля завершення цих робiт ремонтна бригада влаштує дренажну систему, гiдроiзоляцiю, тротуарнi консолi та бордюри.
Верховий мiст вже з монолiтною залiзобетонною плитою. Наразi виконуються роботи з влаштування дренажу, гiдроiзоляцiї та бордюрiв.
Одночасно з ремонтом мостiв пiдрядна органiзацiя розпочала влаштовувати дорожнiй одяг. Вже розширили проїзну частину, на пiвкiлометровiй дiлянцi улаштували основу та почали вкладати нижнiй шар покриття. Надалi проект передбачає влаштування верхнього шару покриття та заходи з органiзацiї дорожнього руху: нанесення дорожньої розмiтки, встановлення дорожнiх знакiв та бар’єрного огородження.
Окрiм асфальтування, проводять роботи на 9 пiдпiрних стiнках. Фактично, будiвництво цих захисних споруд вже на завершальному етапi.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, автомобiльну дорогу Т-26-01 Чернiвцi — Вашкiвцi — Путила — КПП «Руська» з пiд’їздом до КПП «Шепiт» реконструюють в межах проекту «Покращення транспортної iнфраструктури у транскордонному регiонi Чернiвцi — Сучава (Шепiт — Iзвоареле-Сучевей)» в рамках Спiльної операцiйної програми «Румунiя — Україна 2014-2020».
На об’єктi працює ТОВ «ПБС».

Оставить комментарий