Вы просматриваете: Главная > Статьи > До кiнця вересня Днiпро буде повнiстю готовий до опалювального сезону — Будівельний портал ПрофіДОМ

До кiнця вересня Днiпро буде повнiстю готовий до опалювального сезону — Будівельний портал ПрофіДОМ

До кiнця вересня Днiпро буде повнiстю готовий до опалювального сезону — Будівельний портал ПрофіДОМ

Днiпро системно готується до холодiв. Мiсто врахувало досвiд попередньої зими та зробило комплексне оновлення найбiльш чутливого до вiдключень електрики обладнання. Нинi готовнiсть до опалювального сезону становить 95%. Повнiстю закiнчити цi роботи планують до кiнця вересня, заявив мер Днiпра Борис Фiлатов.

Вiн також наголосив: мiсто встановлює альтернативнi джерела живлення, аби уникнути розмерзання систем опалення пiд час аварiйних вiдключень. Утiм, жодне мiсто в свiтi не зможе працювати виключно на генераторах у разi повного блекауту.
«Мiсто встановлює додатковi генератори. На деяких котельнях навiть по два. Ми придбали, мабуть, найпотужнiший в країнi газовий генератор. Купуємо достатню кiлькiсть, аби в разi настання блекауту ми могли втримати критичну iнфраструктуру — «Мiськводоканал», насоси. Щоб працювала каналiзацiя», — зазначив мер Днiпра.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, водночас мiсто пропонує людям, що мають борги за тепло, скористатися програмою реструктуризацiї. Адже нинi сума заборгованостi мешканцiв за теплоносiї сягнула понад 1,2 млрд. грн., i це суттєво обтяжує бюджет мiста — надто на тлi того, що у громад можуть забрати вiйськовий ПДФО.
Як вiдомо, стосовно цього в урядi нинi тривають бюджетнi консультацiї.

Оставить комментарий