Вы просматриваете: Главная > Статьи > Днiпро виплатить матерiальну допомогу за постраждалi квартири у ЖК "Женева" — Будівельний портал ПрофіДОМ

Днiпро виплатить матерiальну допомогу за постраждалi квартири у ЖК "Женева" — Будівельний портал ПрофіДОМ

Днiпро виплатить матерiальну допомогу за постраждалi квартири у ЖК "Женева" — Будівельний портал ПрофіДОМ

Мерiя Днiпра продовжує допомагати мешканцям, житло яких постраждало внаслiдок ворожих ракетних атак рф. Для цього у мiстi дiє мунiципальна програма допомоги.

«Такою програмою скористалися мешканцi 118-го будинку на Перемозi, iнших пошкоджених будинкiв, зокрема приватних. Мешканцi житлового комплексу «Женева» так само є мiстянами, сплачують податки у наш бюджет. А вiдтак — на них так само розповсюджується згадана програма i вони можуть отримати матерiальну допомогу. Мешканцi «Женеви» взаємодiють з Центральною адмiнiстрацiєю, яка зараз проводить i складає акти обстеження пошкоджених квартир житлового комплексу. На пiдставi вiдповiдних актiв мiська рада виплачуватиме матерiальну допомогу. Її максимальний розмiр — до 1 млн. грн. Якщо просто вибито вiкна, вiдтак i розмiр допомоги буде на їхнє вiдновлення. Розумiємо розпач людей i, звiсно, допомагатимемо», — пiдкреслив секретар мiської ради Олександр Санжара.
Юристка ОСББ «Женева-2» Ольга Погрiбна зазначає: «Звiсно, мешканцi вдячнi мерiї за те, що зможуть отримати матерiальну допомогу. На сьогоднi комiсiя Центральної адмiнiстрацiї проводить обстеження постраждалих квартир, визначає ступiнь пошкодження. Як нам стало вiдомо, власники цiлком зруйнованих квартир зможуть отримати матерiальну допомогу вiд мiста у розмiрi до 1 млн. грн. У кого пошкодженi вiкна, то буде розмiр допомоги на встановлення вiкон. Приємно, що мiсто бере у цьому участь i допомагає спiввласникам».
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, голова правлiння ОСББ «Женева-2» Дмитро Хамазiн теж дякує мiсцевiй владi за спiвпрацю: «Звiсно, мешканцi постраждалих квартир зрадiли, коли дiзналися, що мiська рада може допомогти i виплатить матерiальну допомогу. Деякi в це не вiрили, але нас запевнили в цьому. Тож вiримо, що так все i буде!».

Оставить комментарий