Вы просматриваете: Главная > Статьи > Днiпро лiдирує у темпах пiдготовки до опалювального сезону — Будівельний портал ПрофіДОМ

Днiпро лiдирує у темпах пiдготовки до опалювального сезону — Будівельний портал ПрофіДОМ

Днiпро лiдирує у темпах пiдготовки до опалювального сезону — Будівельний портал ПрофіДОМ

Мiсто продовжує модернiзувати теплове господарство. Особлива увага — насосним агрегатам (вони чутливi до вiдключення електроенергiї) та встановленню генераторiв. Як готують до опалювального сезону котельнi та теплорозподiльчi пункти у Днiпрi, перевiрив директор КП «Теплоенерго» Андрiй Клименко.

У Чечелiвському районi в одному з теплорозподiльчих пунктiв (ТРП) встановили потужний генератор та новий насос для пiдвищення тиску холодної води.
«Ми повнiстю замiнили насосну станцiю, адже мешканцям багатоповерхiвок потрiбний стабiльний напiр води. Цей ТРП працює на подачу тепла та пiдвищення тиску холодної води для 7 багатоквартирних будинкiв. Тому замiна цього насоса була дуже актуальна для мешканцiв», — пiдкреслив начальник теплової дiльницi Геннадiй Плахтiй.
На випадок екстрених довготривалих вiдключень свiтла для роботи ТРП вже є генератор.
«Вiн розрахований на 300 кВт — зможе забезпечити роботу всього теплорозподiльчого пункту електроенергiєю. Зауважу, генератори розрахованi для тривалих вiдключень у холодну пору року, аби зменшити ризик розмерзання системи опалення», — розповiв директор КП «Теплоенерго» Андрiй Клименко.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, котельнi також готують до можливих перебоїв з електроживленням. В однiй з них уже стоїть потужний генератор.
«Працює вiн на 630 кВт. Всього котельня опалює 65 будинкiв та 3 навчальнi заклади. Пiд час вiдключень його вистачить», — запевняє майстер дiльницi Володимир Науменко.
«Цей генератор дуже добре себе показав пiд час торiшнiх блекаутiв, i я задоволений побаченим, бо працiвники цiєї котельнi вже активно готуються до опалювального сезону», — додав Андрiй Клименко.
Днiпро лiдирує у темпах пiдготовки до опалювального сезону. Комунальники готуються до роботи в осiнньо-зимовий перiод комплексно та заздалегiдь.
Уже виконано наступнi роботи по мiсту: капiтальний ремонт 27 котлiв iз запланованих 28, замiнили 52 км теплових мереж iз запланованих 54,9 км, вiдновили теплову iзоляцiю на 39,9 км iз запланованих 42 км; встановлено 60 енергоощадних насосiв iз запланованих 63. Таким чином готовнiсть пiдприємства «Теплоенерго» до опалювального сезону становить 95%.

Оставить комментарий