Вы просматриваете: Главная > Статьи > Для батькiв пациентiв "Охматдиту" побудують дiм — Будівельний портал ПрофіДОМ

Для батькiв пациентiв "Охматдиту" побудують дiм — Будівельний портал ПрофіДОМ

Для батькiв пациентiв "Охматдиту" побудують дiм — Будівельний портал ПрофіДОМ

На територiї дитячої лiкарнi «Охматдит» в Києвi планується будiвництво «Дому Рональда МакДональда». Це будинок, де сiм’ї з важкохворими дiтьми зможуть проживати разом.

Орiєнтовна площа будiвлi — 3500 кв. м, висота — п’ять поверхiв. Там планується облаштувати 50 спалень з окремими ванними кiмнатами, будуть кухнi, гральнi кiмнати, бiблiотека й iншi зручностi. У пiдвальному примiщеннi передбачено укриття. Будинок проектуватиметься з урахуванням iнклюзивних потреб маломобiльних груп населення. У будiвництвi будуть застосованi сучаснi енергоефективнi iнженернi рiшення й екологiчно чистi матерiали, повiдомляє Commercial Property.
Проект реалiзується спiльно благодiйною органiзацiєю «Фундацiя Дiм Рональда МакДональда в Українi» та НДСЛ «Охматдит» МОЗ України, якi уклали вiдповiдний договiр 29 серпня. Власне, з моменту укладання угоди розпочнеться погодження розробленої архiтектурної концепцiї майбутнього «Дому Рональда МакДональда», а також отримання вихiдних даних для подальших робiт.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, початок будiвництва заплановано на третiй квартал 2024 р., а введення в експлуатацiю — у третьому кварталi 2025 р.
Як зазначив Вiктор Ляшко, мiнiстр охорони здоров’я України, «Дiм Рональда МакДональда» —  перший такий проект у країнi, у всьому свiтi їх — 384.

Оставить комментарий